תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות

הסדנה של ספרופולוס למאמני הנוער

מאמן מכבי FOX תל אביב העביר השתלמות לעשרות מאמני המחלקה הצעירה, במסגרת ההכנות לקראת העונה שבפתח: "רמת הירידה שלו לפרטים מדהימה"

26/08/2019
ראשי · נוער · הסדנה של ספרופולוס למאמני הנוער
הסדנה של ספרופולוס למאמני הנוער
יאניס ספרופולוס פתח את השבוע עם שני אימונים, הראשון בשעות הצהריים במרכז ספורט "השלום" והשני בערב בהדר יוסף. לאחר מכן נשארו המאמן ועוזריו והיווני המנוסה העביר השתלמות מפורטת בת שעתיים למאמני מחלקת הנוער של מכבי תל אביב. 

ההשתלמות נערכה במסגרת ההכנות של מחלקת הנוער לעונה הקרובה, תחת שרביטם של מנכ"ל המחלקה אלון בן זקן, מאמן-העל אורן אהרוני ומנהלת התפעול שירי גולד. ספרופולוס נעזר במספר משחקני מחלקת הנוער כדי להדגים למאמנים עקרונות בהגנה, תרגילים שניתן ללמד באמצעותם, הקפדה ואופן תיקון טעויות וכמובן הציג כיצד צריך לנהוג המאמן בשעה שהוא מתרגל את חניכיו. 

לאחר התרגול הממושך שאלו המאמנים את יאניס ספרופולוס שאלות על עקרונות הגנתיים, תרגולי התקפה, חלוקת דקות בין שחקנים וגם שאלות על הקבוצה הבוגרת של מכבי והאתגרים שעומדים בפניה. המאמן הבהיר שבכוונתו להמשיך להדריך את מאמני מחלקת הנוער. "רמת הירידה שלו לפרטים מדהימה", אמר בסיום אחד ממאמני הנוער. "הוא מסביר היכן להניח את הרגל בצורה הנכונה כדי שלא יעברו אותך בקלות, עוצר כדי לתקן כל טעות, מסביר לכולם בגובה העיניים ובא 'להרוג' כל יריב. יפה גם לראות שיש לו עקרונות שהוא הולך איתם, מקפיד עליהם ומתרגל הכל בצורה מאוד אינטנסיבית". 

בסיום הצטלמו יאניס ספרופולוס ועוזריו עם המאמנים הרבים, ביניהם גם שחקני העבר של הקבוצה הבוגרת אולסי פרי וציון קובה.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×