תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

המאמן נועם לוי צורף לצוות המקצועי

אחרי מספר שנים במחלקת הנוער, המאמן מצטרף כעוזר: "מאוד מתרגש". ספרופולוס: "גאים בהתקדמותו". בן זקן: "רואים חשיבות רבה בייצור מאמנים טובים"

27/08/2019
ראשי · חדשות · המאמן נועם לוי צורף לצוות המקצועי
המאמן נועם לוי צורף לצוות המקצועי
נועם לוי (29) הצטרף לצוות המקצועי של מכבי FOX תל אביב. עוזר המאמן למעשה עובד מזה תקופה במחלקת הנוער של המועדון וזוהי עונתו החמישית בשורות מכבי. "כמובן שאני מאוד מתרגש", הודה בראיון קצר לאתר הרשמי. "כשנודע לי על האפשרות להצטרף לבוגרים, מאוד חיכיתי שזה יקרה, להיות במקומות האלה". 

"אנחנו שמחים מאוד לצרף את המאמן נועם לוי לצוות שלנו", אמר בתגובה יאניס ספרופולוס. "הוא צעיר, מאמן מוכשר וחרוץ עם אישיות נהדרת, שתעזור לנו להפיק את המיטב מהקבוצה. אנחנו במיוחד שמחים וגאים לראות את ההתקדמות שלו ממחלקת הנוער של מכבי".

"במקביל לתהליך העבודה במחלקת הנוער ליצור את השחקנים הבולטים בכדורסל הישראלי בשנים האחרונות, אנחנו רואים חשיבות רבה בייצור מאמנים טובים שיעבדו עם השחקנים שלנו בשנים הבאות", הסביר מנכ"ל מחלקת הנוער אלון בן זקן. "נועם הוא מאמן שבעברו היה שחקן במחלקה, עשה את הדרך מקט-סל ועוזר מאמן וכיום מאמן גם את נערים ב' לאומית". 

"כמדיניות שלו, מאמן הקבוצה הבוגרת יאניס ספרופולוס רוצה לשלב גם שחקני נוער ומהשנה גם מאמנים", הדגיש בן זקן. "השנה נועם לוי נבחר על ידי המנהל המקצועי להיות חלק מהצוות המקצועי של מכבי FOX תל אביב. זאת גאווה גדולה למחלקת הנוער ולמכבי תל אביב, שרואה לנגד עיניה קידום שחקנים צעירים ומאמנים. נאחל לנועם ולצוות המקצועי הצלחה רבה השנה".לוי, במקור מזכרון יעקב, גדל מספר שנים ביבנה וכיום גר בתל אביב. מלבד היותו מאמן כדורסל, הוא גם בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מהמכללה למנהל. "שיחקתי תחת אבי אבן בנוער של מכבי והייתי שחקן נבחרת ישראל בקדטים", סיפר נועם לוי. "אחר כך שיחקתי בליגה הלאומית מספר שנים, כאשר אחת הקבוצות הייתה קבוצה-בת של מכבי. אימנתי שנה אחת בזכרון יעקב וזאת השנה החמישית שלי במחלקת הנוער של מכבי". 

"בשנה האחרונה אימנתי את קבוצות נערים ב' לאומית (ט') וילדים א' לאומית (ח'). זכינו בטורניר הבינ"ל בבולוניה עם קבוצת הנערים, פעם ראשונה שקבוצת הנערים שלנו מנצחת בטורניר הזה", המשיך נועם לוי. "עזרתי בעבר גם למחלקת הסקואוטינג ועכשיו אני מצטרף לצוות המקצועי של הבוגרים". 

"זאת הזדמנות כמובן בשבילי ללמוד ממאמנים ברמה הכי גבוהה כמו יאניס ויתר העוזרים", הדגיש. "אעשה כל מה שאני יודע כדי לדחוף ולעזור לקבוצה להגיע למקומות הכי גבוהים שהיא יכולה. כמו שאצל כל שחקן החלום הוא להגיע למכבי, כך גם אצל כל מאמן. אני לא רואה את עצמי כרגע בשום מקום אחר". 

מהו לדעתך המפתח ליצור קבוצה מנצחת? 
"שילוב בין יצירת תלכיד וכימיה בין השחקנים, קבוצה קשוחה בצד המנטלי ולצד זה אינטליגנטית. קבוצה שתדע להרים את האוהד מהכסא ולגרום לו להיות בתוך המשחק - זה מה שמראה קבוצה שהיא חזקה, ככה רואים שקורה שם משהו טוב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×