תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"ההגנה ניצחה לנו את המשחק"

הצהובים סיכמו את הניצחון על שטרסבורג בצרפת. ספרופולוס: "שיפרנו את המשחק שלנו במיוחד במחצית השנייה". דורסי: "המשחקים האלו מכניסים אותנו לכושר ומכינים אותנו לדבר האמיתי"

11/09/2019
ראשי · ארכיון כתבות · "ההגנה ניצחה לנו את המשחק"
מכבי FOX תל אביב השיגה ניצחון ראשון בהכנה 72:82 על שטרסבורג בפתיחת טורניר הפרו-סטארס בצרפת. בחמישי ב-21:00 (שעון ישראל) יפגשו את שולה, ובשבת יקיימו משחק נוסף בהתאם לתוצאות יתר המשחקים.
"ראינו קצב טוב יותר אחרי שני המשחקים הראשונים, ושיפרנו את המשחק שלנו במיוחד במחצית השנייה עם 47 נקודות", אמר מאמן הקבוצה יאניס ספרופולוס בסיום והוסיף: "היינו טובים גם בצד ההגנתי וגם ובצד ההתקפי, עם שיתופי פעולה טובים. לי באופן אישי חשובה ההתקדמות בפן ההגנתי, עם הרבה חטיפות שהוציאו אותנו למתפרצות, ואנחנו צריכים להמשיך לשפר את זה".

המצטיין בשורות הצהובים עם 20 נקודות טיילור דורסי סיכם: "
ההרגשה טובה, הייתה לנו מחצית ראשונה קשה, אבל בהמשך התמקדנו בהגנה והצלחנו לייצר עצירות ונקודות במשחק המעבר. אבל ההגנה היא שניצחה עבורנו את המשחק. אנחנו קבוצה חדשה, היו לנו הרבה אימונים, יש לנו עוד הרבה מה ללמוד. המשחקים האלה יעזרו לנו להיכנס לכושר ויכינו אותנו למשחקים האמיתיים. אנחנו מעדיפים לחטוף 'מכות' עכשיו מאשר כשהעונה האמיתית מתחילה".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×