תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

מכבי זכתה בטורניר הנערים בשווייץ

קבוצת נערים ב' לאומית, אותה מדריך נועם לוי, ניצחה בגמר 67:90 את ספליט. המאמן: "החשיבות היא קודם כל בניסיון והתנסות ברמות האירופאיות הגבוהות"

16/09/2019
ראשי · נוער · מכבי זכתה בטורניר הנערים בשווייץ
מכבי זכתה בטורניר הנערים בשווייץ
קבוצת נערים ב' לאומית של מכבי תל אביב זכתה בטורניר הבין-לאומי בשווייץ. השחקנים הצעירים, אותם מאמן נועם לוי, ניצחו בגמר 67:90 את ספליט הקרואטית בדרך לחלוקת מדליות הזהב והנפת הגביע. עופרי נווה ממכבי הוכתר כשחקן המצטיין של הטורניר כולו. 

את הקבוצה ליוותה כמובן המנהלת המיתולוגית מרי שוצמן וכאמור המאמן הוא נועם לוי, שצורף לאחרונה על ידי יאניס ספרופולוס לצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת. הטורניר בשווייץ נערך לקבוצות עם שחקנים עד גיל 15. "החשיבות, כמו בכל טורניר בינ"ל אליו אנחנו הולכים, היא קודם כל בניסיון והתנסות ברמות האירופאיות הגבוהות", הסביר המאמן, והבהיר: "כמובן שאנחנו רוצים גם לנצח ולזכות בתארים האלה". "הנקודות החיוביות שהפקנו מההשתתפות הן להתמודד עם גדלים, קצבים ויכולת פיזית אירופאית", המשיך נועם לוי. "זה משחק כדורסל טיפה שונה וטוב לחוות כדורסל שונה ממדינות אחרות. בסופו של דבר הגענו לגמר ולדעת לנצח משחקי גמר זה ניסיון חשוב מאוד לחבר'ה. ובלי שום קשר, חשוב לייצג את מכבי תל אביב על הצד הטוב ביותר". 

מחלקת הנוער של מכבי תל אביב מסיימת שנה עברית מוצלחת מאוד. במהלך התקופה זכתה קבוצת הנוער בדאבל ושיחקה בטורניר היורוליג, בנבחרת העתודה שזכתה באליפות אירופה היו ארבעה נציגים למחלקה (כולל ה-MVP דני אבדיה) וכך גם בנבחרת הנוער שזכתה באליפות אירופה דרג ב'. בנוסף, נפתחו קבוצות כדורסל לבנות ולאחרונה גם מסגרות אימון לילדים בעלי צרכים מיוחדים.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×