תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"יש הרבה חלומות והרבה רצון להצליח"

מכבי FOX תל אביב ערכה את מסיבת העיתונאים החגיגית לקראת העונה. מזרחי: "גאים ושבעי רצון מהעובדה שהצלחנו לשמר את הצוות ו-8 שחקנים"

18/09/2019
ראשי · חדשות · "יש הרבה חלומות והרבה רצון להצליח"
"יש הרבה חלומות והרבה רצון להצליח"
מכבי FOX תל אביב ערכה הערב את מסיבת העיתונאים החגיגית לרגל פתיחת העונה בהיכל המכבים שביד אליהו. האירוע כולו הועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק הרשמי של המועדון. 
  • כרטיסים למשחק הבית הראשון ביורוליג
על הבמה ישבו יושב ראש המועדון עו"ד שמעון מזרחי, המאמן יאניס ספרופולוס והמנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ'. לצדם כל סגל השחקנים, כאשר בין המוזמנים כל בעלי המועדון, נציגי ההנהלה, העובדים, השותפים העסקיים וכמובן אנשי התקשורת. 

במהלך האירוע הוצג מסע ההכנה בחו"ל, פעילויות המועדון לקראת השנה החדשה וכמובן הוצגו המאמנים וכל שחקנים הסגל לעונת 2020.היו"ר שמעון מזרחי דיבר ראשון: "אנחנו גאים ושבעי רצון מהעובדה שהצלחנו לשמר את הצוות המקצועי ושמונה שחקנים מהעונה שעברה. הקבוצה חזרה בצורה טובה מטורניר ההכנה ואנחנו עם הפנים לקראת הטורניר ביוון, שיהיה ברמת יורוליג לכל דבר ועניין. לראשונה העונה הקבוצה תהיה בהרכב מלא, אחרי חזרת סקוטי ווילבקין מאליפות העולם בסין ושובו של ג'ייק כהן מפגישת ארגון שחקני היורוליג בברצלונה. כמובן שהליגה והגביע זה הלחם והחמאה שלנו, אבל יש לנו גם קבוצה טובה שתתמודד על מקום בין 8 הראשונות". 

המנהל המקצועי ניקולה ווייצ'יץ' אמר: "עשינו עבודה טובה בקיץ. כשרונות טובים הגיעו, בעונה שעברה היינו קרובים להגיע ל-8 האחרונות ביורוליג. העונה נהיה תחרותיים ועכשיו זה תלוי במאמן ובשחקנים. תמיד לוקח קצת זמן עד שהופכים לקבוצה. נהיה סבלניים".

המאמן יאניס ספרופולוס הוסיף: "ערב טוב (בעברית). עונה חדשה מתחילה. יש הרבה חלומות והרבה רצון להצליח. כל הקיץ אנשי המועדון ניסו לעשות את הטוב ביותר כדי להביא את השחקנים הטובים ביותר. טוב ששמרנו על 8 שחקנים והבאנו 7 חדשים. יש לנו סגל של שחקנים טובים. אנחנו רוצים להיות קבוצה תחרותית. כולם מבינים את הפילוסופיה. עדיין מוקדם, אנחנו עדיין לומדים. הקבוצה משתפרת מיום ליום. חשוב מאוד להבין שלא צריך לדבר הרבה, אלא לעבוד קשה וזה מה שאנחנו עושים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×