תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"חשוב שהחדשים ילמדו את הליגה"

יאניס ספרופולוס מצא חצי כוס מלאה מהניצחון בחצי גמר גביע ווינר: "המשחק הזה נתן לנו הזדמנות נהדרת ללמוד". זוסמן: "ניצחנו. נתקדם ונבוא מוכנים במוצ"ש"

27/09/2019
ראשי · חדשות · "חשוב שהחדשים ילמדו את הליגה"
"זה היה משחק טיפוסי לליגה הישראלית בו שתי הקבוצות נלחמו בקשיחות", אמר יאניס ספרופולוס מיד בסיום הניצחון 65:76 על עירוני נהריה בחצי גמר גביע ווינר. מכבי FOX תל אביב תתמודד בגמר מול הפועל ירושלים במוצאי שבת בחולון (20:45, שידור ישיר ב-5LIVE). 


"אני חושב שברוב המשחק שלטנו, למרות שהיריבים שלנו לא ויתרו", ניתח המאמן. "ברבע השני הם חזרו. ברבע השלישי פתחנו שוב פער ובאחרון שיחקנו את המשחק שלנו, שברנו את היריבה וניצחנו. אנחנו מרוצים מאוד שניצחנו, כי צריך ללמוד לנצח משחקים כאלה. אם אתה לא חזק מנטלית בסוג כזה של משחקים, יהיו לך בעיות". "חשוב לנו שהשחקנים החדשים יכירו את הליגה המקומית והמשחק הזה נתן לנו הזדמנות נהדרת ללמוד כבר מעכשיו", הצביע ספרופולוס על חצי הכוס המלאה, והוסיף בעברית: "שנה טובה לכולם". על העובדה שנאלץ להושיב בצד ארבעה שחקנים אמר: "אנחנו צריכים שכל השחקנים יהיו מוכנים לשחק אחרי שישבו בצד או אחרי ששיחקו כמה משחקים ברציפות. אלה החיים שלנו, אנחנו לא יכולים לעשות עם זה דבר. כאן יש לנו את החוקים האלה, ביורוליג לא ואנחנו צריכים לשחק על פי החוקים".

כשנשאל על העומס השיב המאמן היווני: "שיחקנו ארבעה משחקים בשישה ימים והיריבה רק שניים. אני לא מחשיב את זה כתירוצים, אנחנו מכבי תל אביב וצריכים להיות מוכנים לשחק בכל יום. עלינו להיות מרוכזים ומוכנים לתפקד גם אחרי ניצחון גדול או הפסד גדול". "אני חושב שהיה משחק מאוד אגרסיבי, ניקח מזה הרבה דברים לשנה הקרובה", הסכים יובל זוסמן, שסיים עם 6 נקודות ו-4 ריבאונדים. "השחקנים החדשים שבאים יבינו שהם מגיעים לליגה מאוד קשוחה - לא אלימה, אבל מאוד אגרסיבית. זה היה משחק טוב ללמוד ממנו, שמח שניצחנו בסופו של יום". 

"זה לא היה הכדורסל הכי יפה, אבל ניצחנו ואנחנו מסתכלים קדימה", הדגיש זוסמן. "אי אפשר לשחק תמיד בצורה מושלמת. המשחק לא היה יפה לעין ולא שיתפנו את הכדור יותר מדי. נתקדם, נבוא מוכנים לשלב הבא וניקח את הניצחון - זה הדבר הכי חשוב".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×