תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

ספרופולוס: "המשחק הזה הראה לנו שאנחנו בדרך הנכונה"

"אי אפשר לשמוח אחרי הפסד אבל יש הרבה דברים חיוביים שאפשר לקחת מהמשחק הזה", אמר סקוטי ווילבקין לאחר המותחן מול ריאל מדריד. בראיינט קרא לאוהדים לקראת השבוע הבא: "בואו להילחם יחד איתנו"

11/10/2019
ראשי · חדשות · ספרופולוס: "המשחק הזה הראה לנו שאנחנו בדרך הנכונה"
ספרופולוס: "המשחק הזה הראה לנו שאנחנו בדרך הנכונה"
למרות האכזבה אחרי ההפסד הדרמטי לריאל מדריד, במכבי לקחו גם את הדברים החיובים, המלחמה, ההגנה המצוינת במחצית השניה והיכולת ההתקפית שכמעט הביאה לניצחון חוץ יוקרתי. המאמן יאניס ספרופולוס אמר בסיום: "אני מברך את השחקנים על ההופעה שלנו, נלחמנו חזק מול קבוצת מצוינת. זה לא קל לשחק פה ואני חושב שהמשחק הזה הראה לנו שאנחנו בדרך הנכונה. למרות שהפסדנו את שני המשחקים המשחקים הראשונים בחוץ בהפרשים קטנים יש עתיד גדול לפנינו. שיחקנו משחק התקפי מצוין, הגנתית היינו טובים רק במחצית השניה, נתנו סלים קלים מדי במחצית הראשונה. ההגנה במחצית השניה עזרה לנו להישאר במשחק".

"בסיום פיספסנו שני ריבאונדים שעלו לנו במשחק", הוסיף המאמן. "דיברתי עם השחקנים בחדר ההלבשה, זה לא קל להפסיד בצורה כזו. אנחנו צריכים לשמור על הראש למעלה ואני רוצה לקרוא לכל האוהדים שלנו למלא את ההיכל במשחק הבית הראשון שלנו".


סקוטי ווילבקין: "השתפרנו השבוע, קשה להיות שמחים אחרי הפסד כי היינו צריכים לנצח, היינו במרחק של עצירה אחת בהגנה שפישלנו בה, ואיבדנו את המשחק. אם נסתכל קדימה, יש הרבה דברים חיוביים שאפשר לקחת מהמשחק הזה, שיחקנו הגנה קבוצתית, דבקנו בתכנית המשחק וככה מנצחים משחקים, אנחנו רק צריכים להית טובים יותר בפרטים הקטנים".

אלייז'ה בראיינט: "אי אפשר להיות שמח אחרי הפסד, אבל כמו שסקוטי אמר יש הרבה דברים טובים שאפשר לראות ממכבי במשחק הזה. לאוהדים אני אומר שאנחנו נגיע בכל משחק ונילחם, אז תהיו מוכנים להילחם יחד איתנו".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×