תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

טסים עם כוכבים: באסקוניה - מכבי

רוצים להביא ניצחון מספרד? בואו לנסיעה יוצאת דופן. טיסות עם משלחת מכבי FOX ת"א, מפגש עם שמעון מזרחי בבוקר המשחק וכרטיסים ליציע אוהדי מכבי

28/10/2019
ראשי · חדשות · טסים עם כוכבים: באסקוניה - מכבי
טסים עם כוכבים: באסקוניה - מכבי
מכבי FOX תל אביב מעמידה שוב העונה בית אימתני שנותן יתרון אדיר מול היריבות, אבל מה קורה בחוץ? לקראת המשחק מול באסקוניה, חברת דיזנהאוז מציעה חבילות טסים עם כוכבים לוויטוריה שבחבל הבאסקים בצפון ספרד. וזה שווה הרבה יותר ממה שזה נראה במבט ראשון. 
חבילות טסים עם כוכבים כוללות טיסות הלוך וחזור עם משלחת מכבי FOX ת"א, צילומים עם שחקנים בדרך, מפגש מיוחד בוויטוריה עם שמעון מזרחי בבוקר המשחק, מלון לבחירתכם וכמובן כרטיסים ליציע אוהדי מכבי בפרננדו בואסה ארנה - האולם הביתי של באסקוניה ויטוריה. כמובן, הדיל כולל גם העברות משדה התעופה למלון ובחזרה.

ויש לנו גם בונוס מטורף. הזמינו חבילה לטיסה עם מכבי למשחק בוויטוריה וקבלו במתנה כרטיס למשחק היורוליג מול באסקוניה בהיכל מנורה מבטחים. 


מספר המקומות על הטיסה מוגבל ולכן מומלץ להזמין מקום בהקדם, חבילות החל מ-499 יורו לאדם בחדר זוגי. הטיסה הלוך ב-13.11 אחרי הצהריים והטיסה חזור בלילה מיד אחרי המשחק. מדובר בטיסות שכר (צ'רטר) ישירות לשני הכיוונים שחכר המועדון עבור הקבוצה, כך שמדובר בחוויה נדירה. 

איך מזמינים? 

ליצור קשר עם מחלקת המכירות של מכבי בטלפון 2024* או להשאיר פרטים בקישור שבהמשך. אם כבר בטוחים ומעוניינים לסגור נסיעה עם מלון, פשוט התקשרו לדיזנהאוז בטלפון 8788* או מזמינים באתר דיזנהאוז כאן.  

להשארת פרטים כדי שיחזרו אליכם >


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×