תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

וויצ'יץ': רוצים להביא רכז שיוסיף איכות

המנהל הספורטיבי התייחס לפציעות ולמאמצי מכבי FOX ת"א למצוא חיזוק: "אנחנו בשוק ולא נחים. מנסים למצוא את הטוב ביותר האפשרי עבור הקבוצה הזאת. בינתיים כולם צריכים להתעלות"

11/12/2019
ראשי · חדשות · וויצ'יץ': רוצים להביא רכז שיוסיף איכות
וויצ'יץ': רוצים להביא רכז שיוסיף איכות
מכבי FOX תל אביב נאלצת לשחק בתקופה הקרובה בלי נייט וולטרס וג'ון דיברתולומיאו, שנפצעו במשחק היורוליג מול באיירן מינכן. רגע לפני משחק היורוליג הביתי מול צסק"א מוסקבה החזקה, התייחס המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ' למצב הפצועים ולמאמצי החיזוק של הקבוצה.

"ג'ון עבר ניתוח, הכל עבר בסדר ואנחנו מצפים להחלמתו", סיפר ניקולה וויצ'יץ' לכתבים שהגיעו לאימון המסכם. "אנחנו עומדים מאחורי ג'ונדי ונתמוך בו לאורך כל התהליך. נעקוב אחרי מצבו פעם בכמה זמן. מדובר בהחלמה ארוכה ואנחנו מאחלים לו את המיטב ולהחלים כמה שיותר מהר". 

המנהל הספורטיבי נשאל בנוגע לשמועות על אפשרות צירופם של טיילר אניס ואלכס פרס, והשיב: "אתם צודקים לגבי רוב השמות שפורסמו, אנחנו בשוק ולא נחים. אנחנו מנסים למצוא את השחקן הטוב ביותר האפשרי עבור הקבוצה הזאת. אני חושב שיש לנו חבורה מדהימה של בחורים שהם קודם כל קבוצה טובה. אנחנו רוצים למצוא קודם כל מישהו שיתאים לחבורה הזאת כדי להמשיך לשחק ברמה ששיחקנו עד כה ויעזור לקבוצה בתקופה הזאת". 

"כפי שכולם יודעים, קשה למצוא רכז אפילו בקיץ ככה שזה אפילו קשה יותר עכשיו בדצמבר. יש עוד כמה קבוצות שמחפשות שחקנים באותה עמדה. אנחנו מחפשים ונעדכן", הבהיר וויצ'יץ'. "השוק יבש בחודשים האחרונים. המון ליגות פתוחות ואין ייצור שחקנים, במיוחד בתקופה הזאת. אין תירוצים, אנחנו רוצים להוסיף שחקן שיוסיף איכות לקבוצה ואדם נהדר כי יש לנו חבורה מדהימה שנלחמת יחד ועושה תוצאות יפות. גם מבחינה סטטיסטית הם עושים דברים מדהימים ביורוליג".

גם המאמן יאניס ספרופולוס התייחס לנושא במסיבת העיתונאים לקראת צסק"א: "אמרתי זאת ואגיד שוב: אנחנו בשוק ויש לנו את כל הגיבוי מהבעלים. הם תומכים בקבוצה ומוכנים לתת תקציב בגלל הסיטואציה של חוסר המזל, אבל זה לא קל למצוא שחקן עכשיו. יש קבוצות שיש להם שחקנים והן לא רוצות לשחרר אותם. יש שם שהיה בחוץ, טיילר אניס, וגם הוא רוצה להישאר בארצות הברית כדי לנסות ולעשות חוזה ב-NBA. אנחנו לא רוצים להביא שחקן רק כדי להגיד 'הבאנו'".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×