תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"התברכתי באפשרות לשחק במכבי"

אמארה סטודמאייר נחת בארץ: "אני רוצה להתחרות ברמות הגבוהות. היכולת לחזור לישראל וההזדמנות לשחק בליגה וביורוליג היא הישג גדול עבורי"

24/01/2020
ראשי · חדשות · "התברכתי באפשרות לשחק במכבי"
אמארה סטודמאייר חזר לישראל לרגל ההצטרפות לשורות מכבי FOX תל אביב. הפורוורד-סנטר הוותיק, שערך קריירה מפוארת ב-NBA וגם שיחק בעבר בליגת העל המקומית, שמח לשוב לארץ ודיבר לאחר נחיתתו על הסיבות להחלטה להצטרף לצהובים. 

"בראיון האחרון שלי אמרתי שאני רוצה להיות שחקן ברמות הגבוהות. שהיכולת להתחרות תיצור עבורי את ההזדמנות המקסימלית, משמע ב-NBA או ביורוליג", הבהיר אמארה סטודמאייר בפתיחת דבריו באולם קבלת הפנים בנמל התעופה בן גוריון. "רציתי להשיג מטרות ביורוליג או ב-NBA". 

"המסע שלי בכדורסל עדיין פעיל מאוד ואני רוצה להתחרות ברמות הגבוהות. היכולת לחזור לישראל ולשחק בליגה וביורוליג היא הישג גדול עבורי", הסביר השחקן המנוסה, והתייחס לשאלות לגבי קבוצתו הקודמת בארץ: "כמובן שהיו לי הזדמנויות לחזור לירושלים ודיברנו, אבל זה לא הסתדר אז יצאתי לשחק בסין. שם זו הייתה חויה שונה עבורי, אז חזרתי למיאמי וניסיתי למצוא איפה אוכל לשחק כדורסל ברמה גבוהה". "התברכתי באפשרות לשחק במכבי וזה נתן לי אפשרות לחזור לישראל, שזה הדבר החשוב ביותר עבורי, וכמובן בהזדמנות לשחק שוב כדורסל ברמה גבוהה", הוסיף סטודמאייר. "קיבלתי החלטה מנקודת מבט של כדורסל. ירושלים זה מקום שיקר ללבי, אבל זה עניין של כדורסל ואני רוצה להמשיך לשחק".  

זמן קצר לאחר נחיתתו חזרה לישראל גם הקבוצה לאחר משחק היורוליג במינכן. עו"ד שמעון מזרחי ושי רקנאטי שוחחו עם סטודמאייר באולם מקבלי הפנים וברכו אותו על הצטרפותו. קווינסי אייסי העלה זכרונות עם המצטרף החדש, שפגש גם את דני אבדיה. הפורוורד-סנטר אף סיפר כי הוא מכיר כמובן את עומרי כספי, ג'ייק כהן, יובל זוסמן ואלייז'ה בראיינט והתעניין גם ביתר שחקני הסגל. לאחר מכן נסע לבדיקות הרפואיות המסורתיות.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×