תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"יאניס מביא כבוד למדינה שלנו"

לשכת התיירות היוונית העניקה למאמן מכבי FOX תל אביב מגן הוקרה על תרומתו לקשר בין המדינות: "יש המון קווי דמיון בין שתי המדינות ואנחנו קרובים זה לזה"

12/02/2020
ראשי · חדשות · "יאניס מביא כבוד למדינה שלנו"
לשכת התיירות היוונית העניקה מגן הוקרה למאמן יאניס ספרופולוס על תרומתו לתיירות בין ישראל ליוון, לקירוב בין המדינות ועל כך שהוא מייצג את הרוח היוונית בישראל. הפרס הוענק למאמן על ידי מזכ"ל הלשכה מר דימיטריס פרגקיס, כאשר המשלחת היוונית לארץ כוללת כמעט 200 נציגים. המגן הוענק במתחם ה-EXPO ת"א בכנס תיירות ענקי, שבמסגרתו הוקמו ביתני תיירות של מדינות רבות בעולם.

"אני רוצה להודות למר פרגקיס על הכבוד הגדול הזה", הודה יאניס ספרופולוס. "אנחנו בתור יוונים שעובדים בחו"ל מנסים לעשות את עבודתנו על הצד הטוב ביותר ויחד עם זאת לקדם את המדינה שלנו. אני מאוד שמח לחיות במדינה יפה כמו ישראל, שהפכה לביתי השני". 

"אני מאוד שמח ומוקיר תודה על האהבה שאני מקבל וזה הדדי", המשיך המאמן. "יש המון קווי דמיון בין שתי המדינות - ים, שמש ואנחנו קרובים זה לזה כשתי אומות. כל זה מתורגם ליחסים הנהדרים בין האנשים במדינות. אני מאחל לשתי המדינות שגשוג, כל טוב ושנעבוד יחד עם חברות מופלאה".המאמן הנרגש, שזכה לאהדה רבה מצד עשרות אנשי המשלחת היוונית וכמובן מצד חובבי כדורסל שנכחו בתערוכה, הסביר את התופעה: "באופן טבעי, מרגע שהגעתי לכאן עינם של אנשי יוון פקוחה לגבי מה שקורה בישראל וכמובן לגבי מה שעושה מכבי תל אביב".

דימיטריס פרגקיס, מזכ"ל לשכת התיירות היוונית, אמר לאתר הרשמי של מכבי: "יאניס ספרופולוס הוא יווני גדול, הוא עובד מחוץ ליוון ומביא כבוד למדינה שלנו. זו חובה מבחינתנו ומצדה של יוון להעניק לו את המגן הזה ולהכיר במאמצים שלו - לא רק בתחום הספורט, אלא גם כשגריר של יוון בחו"ל". 

"בעוד 6 חודשים אנחנו נעניק לו תואר שגריר של כבוד בתחום התיירות ואני בטוח שהוא ישמח מאוד, זה כבוד עבורנו", הוסיף פרגקיס. "ליוון ולישראל יש יחסים טובים מאוד. אנחנו מאוד שמחים להיות פה ואני יודע שיאניס מאושר כאן בישראל. אני מאחל למכבי לקחת תארים ואליפויות".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×