תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"שוקל להתחיל ללמוד לנגן גיטרה"

דני אבדיה בטור ל"ישראל היום" על העונה, הזמן בבית ("הזדמנות להשתפר בדברים שרציתי לעבוד עליהם") והגעגוע: "חסרים לי המשחקים בהיכל מול הקהל"

20/03/2020
ראשי · חדשות · "שוקל להתחיל ללמוד לנגן גיטרה"
"שוקל להתחיל ללמוד לנגן גיטרה"
הימים האלה מאוד מוזרים וללא ספק גורמים לכולם קודם כל לחשוב. המצב הנוכחי הוא ללא ספק עצוב וגורם לך להסתכל על הדברים בצורה קצת שונה. מבחינת סדר היום שלי בימים האלה, אני אישית מגיע כל יום לאולם לעבוד מ-9 בבוקר עד 14:00 בצהריים. והתחושות מאוד מוזרות. אני מגיע ורואה חדר הלבשה ריק, כסאות ריקים, אין כמעט אף אחד. זה כמו סרט.

מצד שני, יש לך דברים שאתה רוצה לעשות ולא היה לך זמן ועכשיו לפחות יש. להיות עם משפחה, עם חברים קרובים. אני שוקל להתחיל ללמוד לנגן על גיטרה, זה משהו שאני מתעניין בו אז אולי עכשיו אמצא את הזמן. זה הרבה זמן פנוי וגם זמן למנוחה בין לבין. יש כאוס בעולם ואולי זה סימן לכולנו להסתכל על החיים בצורה שונה, להעריך את החיים שלנו ואת השגרה שלנו.

בסופו של דבר מדובר בווירוס קשה, אבל אני חייב לומר שזה לא הסיכון היחידי שקיים. העולם מלא בסיכונים ולכן אנחנו צריכים לקחת הכל בפרופורציה. כל אחד בסביבה שלו צריך וחייב להישמע להוראות, להיזהר ולעשות מה שמבקשים. אבל בתוך המגבלות לשמור על שגרה עד כמה שאפשר ולא לשכוח לחייך, זה חשוב לנפש.יש לנו מערכת בריאות מצוינת וצריך לסמוך עליה. מבחינת כדורסל, יש לי הזדמנות להשתפר בדברים שרציתי לעבוד עליהם, כמו בקדם-עונה. אני מחזק את הגוף, מרים משקלים יותר כבדים בחדר הכושר, מעמיס טיפה יותר. זורק המון, בערך 600 זריקות כל יום, ואני משפר את כל הדברים שאני יכול.

מה שחסר לי בעיקר בימים האלה זה משחקים בהיכל מול הקהל שלנו, שאני מאוד מחובר אליו. מכבי FOX תל אביב עושה עונה טובה מאוד, אנחנו רצים חזק ויש תחושה שהריצה הזו נקטעת כשמתקרבים לשיא וזה מאוד מאכזב, אבל זו המציאות של כולנו. המצב הנוכחי פוגע בכולם ולא מדלג על אף אחד. אני יכול רק לקוות שנתגבר על המשבר בצורה הכי טובה שאפשר והכי מהירה שאפשר. בריאות ובשורות טובות לכולם. 

פורסם ב"ישראל היום" באמצעות ערן נבוןמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×