תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

כולנו נאבקים יחד בהפצת הנגיף

קבוצות היורוליג והיורוקאפ השיקו השבוע את קמפיין #EUROLEAGUEUNITED, שבא להגביר את המודעות לחשיבות המשימה שלפנינו. הצטרפו אלינו ברשתות

27/03/2020
ראשי · תרומה לקהילה · כולנו נאבקים יחד בהפצת הנגיף
כולנו נאבקים יחד בהפצת הנגיף
כל כל אדם בכל מקום אשר הוא נמצא, כולנו יחד צריכים לפעול נגד התפשטות וירוס הקורונה הנוכחי (Covid-19). מאחדים זה דורש המון מאמץ וסיכון, מאחרים פחות. כחלק מההתארגנות העולמית לסייע להפחתת החשיפה, השיקה היורוליג את קמפיין #EUROLEAGUEUNITED שבא להגביר מודעות לחשיבות המשימה שלפנינו. 

במסגרת הקמפיין החדש נרתמו כל קבוצות היורוליג והיורוקאפ וכן מנהלים, מאמנים ושחקנים. המטרה העיקרית היא להגביר את התיאום בין הגורמים השונים ולהדגיש כיצד כל אחד מאיתנו יכול לסייע במאבק בהתפשטות המחלה. למשל, חשיבות ההישארות בבית, שמירה על אורח חיים בריא, סבלנות וסובלנות ותמיכה בקהילות שנפגעו. 

הבסיס להשקת הקמפיין הוא כמובן 42 הקבוצות המשתתפות (יורוליג ויורוקאפ), שמגיעות מ-13 מדינות שונות. הכוונה היא כמובן גם להקל על הבדידות והשעמום שחשים אנשים רבים ברחבי העולם, מה שעלול לגרום להפחתה במשמעת להנחיות גורמי הבריאות. בנוסף, שמירה על אורח חיים בריא מסייעת על המאבק בנגיף לאלה שנדבקים בו. 

באתר הרשמי ובעמודי היורוליג ברשתות החברתיות, למשל, תוכלו למצוא מדי יום פעילויות, כתבות וסרטונים נוסטלגיים ממשחקים ושחקנים גדולים בתולדות הליגה. גם אצלנו במכבי אפשר למצוא כמובן חידונים, פעילויות, תמונות, סרטונים, ראיונות ואפילו שיעורי בית של מאמן הכושר הראשי רגב פנאן, שמלמד בכל ראשון ורביעי תרגיל מקצועי אותו תוכלו לבצע בבית. 

כולנו יחד, בישראל ומחוצה לה, אז הצטרפו אלינו ועזרו לנו להפצת המסרים והתכנים של #EUROLEAGUEUNITED.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×