תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

פרויקט מכל הלב למען הקשישים

מכבי FOX ת"א, רשת הדיור המוגן "מגדלי הים התיכון", "קפה גרג" ו"ביגה" יצאו במבצע רכישה, אריזה וחלוקה של 555 חבילות מזון. אבדיה: "מכבי זה לא רק כדורסל"

05/04/2020
ראשי · תרומה לקהילה · פרויקט מכל הלב למען הקשישים
לרגל חג הפסח המתקרב ולאור משבר מגיפת וירוס הקורונה, מכבי FOX תל אביב ורשת הדיור המוגן "מגדלי הים התיכון" יצאו במבצע בזק לאריזה וחלוקה של 555 חבילות מזון לבני הגיל השלישי ולניצולי שואה. היוזמה התבצעה בשיתוף עמותת "עזרה מגד" ומתנדביה.

"קפה גרג" ו"ביגה" הוסיפו מארז לחג הפסח שחולק לצד חבילות המזון."אני חושב שזה מפעל גדול שערב חג הפסח דואגים למשפחות נזקקות וניצולי שואה", אמר יו"ר המועדון עו"ד שמעון מזרחי. "תודה לשותפים העסקיים שלנו 'מגדלי הים התיכון' שנרתמו לעניין ולעובדי המועדון שהגיעו לארוז את המוצרים ולחלק אותם. חג שמח ובריאות מלאה לכולם".

דורון ארנון, מנכ"ל דיור מוגן "מגדלי הים התיכון", סיפר: "מעבר לעובדה שבימים אלה אנחנו דואגים לדיירים שלנו, אנחנו מאוד מאמינים בנושא של ערבות הדדית. זה מה שיציל אותנו מהמצב הזה, בנוסף לסגר ולבידוד. אנחנו בסופו של דבר רוצים לעזור ולהגיע למי שצריך את העזרה".יאיר מלכה, בעלים ומנכ"ל רשתות "גרג" ו"ביגה", מסר: "כחברה מובילה בתחום בתי הקפה בישראל חרטנו על דגלנו את ערך המעורבות החברתית כערך מרכזי. אנחנו פועלים מתוך הקהילה ולמענה לאורך כל השנה. בימים קשים ומאתגרים אלה חשוב לנו לעזור יותר מתמיד, בעיקר עבור הקשישים והאוכלוסיה המבוגרת, האנשים שבזכותם יש לנו את מדינת ישראל. בנוסף, אנו שמחים להירתם ולסייע גם לבתי חולים ולגופים נוספים ורואים בכך מטרה נעלה. נעשה כל שביכולתנו לתמוך ולסייע להם בימי הקורונה"."היה לי חשוב מאוד לבוא לפה היום, כל העולם נמצא במצב חירום וזו זכות", אמר דני אבדיה, שהתגייס בשבוע האחרון וביום שישי הגיע למסור מארזים לחג. "להיות במכבי זה לא רק לשחק כדורסל, זה גם להיות מעורב בקהילה ולהפגין אכפתיות. זה לנצח במגרש ומחוץ למגרש"."בימים המיוחדים האלה שאין משחקים, ויש מצב לא רגיל, האג'נדה היא להיות קשוב לקהילה ולמי שצריך", הדגיש כוכב העבר דורון ג'מצ'י, שריכז את המיזם מטעם מכבי FOX תל אביב בתור סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה. "עשינו שיתוף פעולה עם החברים שלנו ב'מגדלי הים התיכון'".

"המערך הוא גדול - רכש, אריזה, שינוע של כל החבילות", הסביר ג'מצ'י. "שמעון מזרחי כאן, המנכ"ל עדלי מרכוס וכולם שותפים לאריזה ולשינוע. כל אחד בימים אלה שקוע בצרות עולמיות ומקומיות, אבל בסופו של דבר חשוב לנו להגיע לגיל השלישי שנמצא ברמת הסיכון הגבוהה ביותר, גם בבדידות וגם בצרכים שלו. לקחת חלק בכזה פרויקט זה עושה טוב על הלב. חשוב להתלכד ולעשות מה שצריך עבור מי שצריך".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×