תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

ערוץ הטלגרם החדש של מכבי

נמאס לך מעדכוני קורונה? חיפשת פשוט חדשות לפני כולם בלי פרשנויות או ספקולציות? כך זה הולך לעבוד

21/05/2020
ראשי · חדשות · ערוץ הטלגרם החדש של מכבי
ערוץ הטלגרם החדש של מכבי
למה להצטרף לטלגרם של מכבי FOX תל אביב? יש הרבה סיבות. בעצם, למה לא? במהלך משבר הקורונה הממושך רבים מאיתנו הצטרפו לפלטפורמה החינמית והישירה הזאת, שמאפשרת קשר בלתי אמצעי והעברת הודעות בצורה מסודרת, נקיה ותמציתית. 

ערוצים רשמיים כמו פייסבוק ואינסטגרם מביאים איתם חוויית צפיה, הומור, אינטראקציה בין גולשים, אפשרות להצגת עמדות, דעות ויצירה וכן, גם אפיקי פרסום. ערוץ הטלגרם החדש של מכבי בא כדי לתת למתעניינים בחדשות את העדכונים הרשמיים לפני כולם. 

זה לא סוד שכיום מועדוני ספורט מיידעים את גופי התקשורת בהתרחשויות באמצעי פשוט המוכר לכולנו, קבוצות וואטסאפ. הכתבים מקבלים את ההודעות, הצלמים מקבלים מידע על אירועים בהם יוכלו לעבוד וכן הלאה. מתוך עקרון, הוחלט במחלקת המדיה של מכבי כי גם במקרה הזה הודעות רשמיות יפורסמו קודם כל בערוץ הטלגרם של המועדון - עוד לפני העברת ההודעות לכתבים. כך גם הוחלט לגבי יתר ערוצי התקשורת של מכבי, שכוללים כיום אפליקציה, אתר, אינסטגרם, פייסבוק, טוויטר, ניוזלטר, ערוץ יוטיוב ואפילו ערוץ TIK TOK רשמי. כך המידע יפורסם קודם כל בערוץ הטלגרם, מיד לאחר מכן באפליקציה הרשמית ורק אז יופץ לתקשורת וברשתות החברתיות השונות של המועדון. 

בערוץ הטלגרם שלנו תוכלו לקבל, כאמור, הודעות מועדון רשמיות בלי פרשנויות או ספקולציות. בנוסף, כשזה יהיה רלוונטי, יפורסם שם מידע הנוגע לכרטיסים או מנויים וכן לגבי חידושים מעניינים במכבי. מדי פעם נתבל את זמנכם בפרט טריוויה עסיסי או בחידון שיעביר לכם את הזמן, אבל מבטיחים שלא להעמיס או לחפור. בכל זאת מועדון כדורסל, לא שוּפל. ובקיצור, שווה לבוא. 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×