תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

למרות העצירה, היורוליג מתחזקת

ליגת הכדורסל הבכירה באירופה ממשיכה להתעצם בכל הנוגע לצפיה בשידורים, כמות האוהדים באולמות והחשיפה בדיגיטל. המספרים של מותג שהולך וצומח

28/05/2020
ראשי · חדשות · למרות העצירה, היורוליג מתחזקת
למרות העצירה, היורוליג מתחזקת
עונת היורוליג 2019/20 אמנם בוטלה בלי להכתיר אלופה, אבל המספרים מראים המשך התחזקות של הליגה השניה בטיבה וביוקרתה בעולם. יותר צופים בשידורים, יותר אוהדים במגרשים, עליה בתפוצה ובמעורבות הגולשים ברשתות החברתיות וכמובן יותר עניין בשחקנים ובקבוצות. 

רק עד 10 ביוני: חצי מחיר על כל החנות >


על פי הנתונים הרשמיים שנמדדו בשנתיים האחרונות, בהשוואה לתקופת המשחקים אוקטובר-מרץ של עונת 2018/19, חלה במהלך עונת 2019/20 עליה של 15% בכל שווקי היורוליג באירופה (ישראל, צרפת, טורקיה, ספרד, גרמניה, איטליה, ליטא, יוון, רוסיה וסרביה). הקפיצה המשמעותית ביותר הייתה באופן טבעי בצרפת (41%), ששלחה נציגה למפעל אחרי שנים של היעדרות, ולאחר מכן בישראל עם 38%. בנוסף, נרשמה גדילה גם בשווקים נוספים מחוץ ליורוליג כמו בריטניה וארצות הברית.

בעולם הדיגיטל והרשתות החברתיות הייתה צמיחה של 11% במספר העוקבים, 21% בחשיפות, 25% בצפיות וידאו וצינוק בשיעור 46% במעורבויות גולשים. אתר היורוליג הרשמי עלה ב-9% במספר הגולשים, 22% בדפים הנצפים ו-13% במספר הכניסות. בנוסף, חלה קפיצה של 94% במעורבות גולשים בתוכן ממומן של השותפים העסקיים של היורוליג.בנתוני הרייטינג של המפעל חלה עליה של 15% בכל שווקי היורוליג. הקפיצה המשמעותית ביותר בשיעור הצפיה בשידורים הייתה בצרפת, איטליה, ישראל וגרמניה. בספרד ובטורקיה האחוזים נותרו יציבים. תחזיות מראות שאם העונה הייתה מגיעה לסיומה, הייתה נרשמת עליה של 25% באחוזי הרייטינג לעומת העונה הקודמת.

ומה קרה במגרשים עצמם? במהלך העונה הנוכחית תועדה צמיחה של 12% ברחבי היבשת עם ממוצע של 8,676 צופים בממוצע למשחק - שיא של כל הזמנים ביורוליג. רק בחודש מרץ עצמו, שלא הושלם בסופו של דבר, נרשמה תפוסה של 75% באולמות עם 1,943,361 צופים במצטבר. מדובר בעליה של 5.9% מחודש מרץ של העונה הקודמת, חודש ששוחק כמובן במלואו.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×