תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"נבדוק אם נוכל להקל על שחקני הליגה"

פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, הוזמן לאימון מכבי על ידי המנכ"ל עדלי מרכוס ושוחח עם הקבוצה: "מקשיב ומבטיח שניקח את זה בחשבון"

01/06/2020
ראשי · חדשות · "נבדוק אם נוכל להקל על שחקני הליגה"
המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור איתמר גרוטו, התארח באימון מכבי FOX תל אביב לאחר שהמנכ"ל עדלי מרכוס הזמין אותו להתרשם מהפעילות, ההקפדה על ההנחיות, התנאים במתקן והאתגרים העומדים בימים אלה בפני קבוצות הכדורסל בפרט והספורט בכלל. 

פרופסור איתמר גרוטו אף דיבר עם השחקנים והמאמנים, הסביר את ההתמודדות של משרד הבריאות עם מגפת הקורונה, סיפר מה עומד מאחורי ההנחיות והשיב לשאלות. 

שחקני מכבי העלו בפני פרופ' גרוטו את החששות שלהם. בין היתר הודגש נושא הקושי בבידוד בן חודשיים תמימים ושאלת בדיקות הקורונה. גרוטו ענה לשחקנים: "אני מקשיב ומבטיח שניקח את זה בחשבון. נבדוק אם נוכל להקל על שחקני הליגה מבחינת ההגבלות". שחקני הקבוצה, הצוות וההנהלה הודו לפרופסור על השיח הפתוח והמכיל.


יושב ראש מנהלת ליגת העל שמואל פרנקל ביקש מפרופ' גרוטו להצטרף אליו לביקור וכמובן התקבל בברכה. שחקני ומאמני מכבי FOX תל אביב ממשיכים באימוני החזרה לשגרה על פי הנחיות משרד הבריאות, כאשר חלק מהשחקנים עדיין שוהה בבידוד במלון כפר המכביה.

כל חברי הקבוצה ואנשי הצוות שעובדים בקרבתם עברו בדיקות לגילוי קורונה וכל התשובות שהתקבלו שליליות.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×