תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"אנחנו רוצים לשחק טוב יותר"

הצהובים סיכמו את הניצחון על חולון. ספרופולוס: "אנחנו צריכים למצוא את הקצב שלנו מוקדם יותר מהמחצית השנייה, אנחנו עובדים והזמן יעשה את שלו”

25/06/2020
ראשי · חדשות · "אנחנו רוצים לשחק טוב יותר"
שבוע החזרה של מכבי FOX תל אביב הוכתר כהצלחה גדולה. אחרי שטיילה מול מכבי אשדוד ביום ראשון, רשמה החבורה של יאניס ספרופולוס עוד ניצחון קל, הפעם 65:103 על הפועל חולון במשחק הראשון של שתיהן בבית העליון. הצהובים-כחולים חזרו לוהטים מהפסקת המחצית, ניצחו את הרבע השלישי 8:33 ולא הסתכלו יותר לאחור. ביום שני תארח האלופה את  הפועל ירושלים, בידיעה שניצחון ביתי יבטיח לה כמעט סופית את המקום הראשון בסיום העונה הרגילה.
"היה משחק טוב שלנו", אמר בסיום מאמן הקבוצה יאניס ספרופולוס והרחיב: "התחלנו את המשחק טוב מאוד התקפית, הגנתית לא היינו אגרסיבים במחצית הראשונה, היה לנו יתרון קטן ובמחצית השנייה שיחקנו הגנה והראינו שאנחנו לא רוצים לשחק באותו הקצב בו שיחקנו במחצית הראשונה. שיחקנו מאוד טוב בהגנה ועצרנו אותם על שמונה נקודות וקלענו 33 והכתבנו את הקצב ברבע השלישי. אני מרוצה מהדרך בה שיחקנו ומהדרך בה חלקנו את הכדור, היו לנו 28 אסיסטים, הייתה לנו מחצית שנייה טובה מאוד בהגנה ואנחנו ממשיכים הלאה. אנחנו צריכים למצוא את הקצב שלנו מוקדם יותר מהמחצית השנייה, אנחנו עובדים והזמן יעשה את שלו”."דני תחילה הוא מחויב יותר לתוכנית המשחק של הקבוצה, הוא ממוקד יותר לשחק טוב גם בהגנה ולא רק בהתקפה. מבחינה התקפית הוא שחקן שיכול לעשות הרבה דברים והוא מראה את מה שהוא יכול לעשות על המגרש בכל יום, למסור, לכדרר לשחק בלואו פוסט, מבפנים ומבחוץ המשחק שלו מאוד שלם. האם אותלו האנטר ישחק מול ירושלים? אנחנו עדיין לא יודעים, הרופא יבדוק אותו ונדע יותר".

״אנחנו רוצים לשחק טוב יותר ולשפר את המשחק שלנו כי אחרי שלושה חודשים זה לא קל לחזור ולשחק אבל אנחנו עדין יכולים לשפר את המשחק שלנו, לא את כל המשחק שלנו כי המחצית השנייה שלנו הייתה מצויינת, אחת המחציות השניות הכי טובות שלנו, אבל אני חושב שאנחנו יכולים לשפר את היציבות שלנו לאורך המשחק ולשחק טוב יותר במשך 40 דקות וזה משהו שקשור לקצב משחק שניכנס אליו ככל שנתאמן ונשחק״.
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×