תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

קבוצה חדשה במועדון: MACCABI GAMING

מאות גיימרים נרשמו למשחקי המיון, עשרות התחרו במתחם NOM בהרצליה והחמישיה נבחרה. גם דני אבדיה ייקח חלק: "המטרה היא לזכות בכל טורניר"

29/06/2020
ראשי · חדשות · קבוצה חדשה במועדון: MACCABI GAMING
קבוצה חדשה במועדון: MACCABI GAMING
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גאה להשיק את קבוצת MACCABI GAMING, שתתחרה במשחק NBA2K במסגרת תחרויות של eSPORTS. מאות שחקנים מכל רחבי הארץ נרשמו לטורניר המיונים, בו השתתפו עשרות גיימרים עד שנבחרו שחקני החמישיה. אחד השחקנים יהיה דני אבדיה, שמראה יכולת מרשימה גם על המגרש הווירטואלי. 

בתוך כך מכבי שמחה לבשר על שיתוף פעולה עם חברת NOM GAMING, שהיא מובילה בתחום הגיימינג וסייעה למכבי בגיבוש הקבוצה. בסוף התהליך נבחרו 5 גיימרים, שישתפו פעולה עם דני אבדיה במשחק ה-NBA2K. הבחירה נעשתה באמצעות טורניר שנערך ביום ראשון האחרון.

דני אבדיה בן ה-19, שחקן מחונן לא רק על המגרש עצמו אלא גם כגיימר, אמר לאתר הרשמי של המועדון: "אני מאוד שמח להוביל את נבחרת הגיימינג של מכבי, המטרה היא לזכות בכל טורניר שנשתתף בו". הגארד-פורוורד המבטיח, שנרשם לדראפט ה-NBA הקרוב, מרבה לשחק על המסך דווקא בעמדת הסנטר. עדלי מרכוס, מנכ"ל מכבי FOX תל אביב, הסביר את הצעד: "חשוב לנו מאוד במכבי להוביל בכל תחום, גם בתחום הטכנולוגיה. עולם ה-eSPORTS הולך ומתפתח וזה בהחלט המקום להיות בו. זה חזון שמתממש לנגד עינינו".

רועי גלדסטון, סמנכ"ל תקשורת ודיגיטל, הוסיף: "שמנו לנו למטרה להקים קבוצת eSPORTS, כאשר אנחנו רואים את ההתקדמות המטאורית של התחום בשנים האחרונות. הקמת הקבוצה היא אבן דרך ויום מרגש מאוד עבורנו. אנחנו מודים ל-NOM, שהם מקצוענים בתחום, על שילוב הידיים ושיתוף פעולה מרתק ומפרה לשני הצדדים". האירוע ארך 5.5 שעות והחמישיה הנבחרת מורכבת מחמשת השחקנים הטובים ביותר שהשתתפו בטורניר, כאשר ארבעה מתוכם מהקבוצה המנצחת DATWAY2K ואחד מקבוצת HAMBURGER, שהגיעה למקום השני והמכובד.

חמישיית MACCABI GAMING:
יאיר אנקורי, בן 18 מהרצליה
רום קדוש, בן 16 מקרית גת
מתן אלקובי, בן 18 מכפר סבא
איתי שפשק, בן 18 מפתח תקוה
רועי פוני, בן 18 מכפר סבא (מחליף)


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×