תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי וישראייר חתמו על הסכם הטסה

המועדון החליט לחתום עם חברה ישראלית מתוך סולידריות, ולנתב את תקציב הטיסות למשחקי היורוליג לחברה שחשובה כל כך למשק. המנכ"ל עדלי מרכוס: "היה לנו ברור מהרגע הראשון שאנחנו הולכים עם חברת תעופה ישראלית"

05/08/2020
ראשי · חדשות · מכבי וישראייר חתמו על הסכם הטסה
מכבי וישראייר חתמו על הסכם הטסה
במסגרת ההערכות לעונה הבאה, ובהנחה שהשמיים יפתחו וניתן יהיה לקיים טיסות ומשחקים, מכבי FOX תל אביב גאה להודיע על הסכם הטסה בלעדי עם חברת "ישראייר" לעונת המשחקים הקרובה 2020/21. 

לאחר שהתקבלו מספר לא מבוטל של הצעות מחברות תעופה בינלאומיות במועדון החליטו לחתום עם חברה ישראלית מתוך סולידריות, ולנתב את תקציב הטיסות למשחקי היורוליג לחברה שחשובה כל כך למשק הישראלי.

הקבוצה תטוס בטיסות שכר פרטיות ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. מנכ"ל מכבי FOX תל אביב עדלי מרכוס: "למרות שלל הצעות שקיבלנו על מנת להטיס את הקבוצה בעונה הבאה, היה לנו ברור מהרגע הראשון שאנחנו הולכים עם חברת תעופה ישראלית, בימים של משבר אדיר במשק הישראלי בכלל ובענף התעופה והתיירות שספגו מכה אנושה בפרט. התחייבנו לעשות מאמץ על מנת לשדך את ישראייר לקבוצות יורוליג נוספות שבאות לארץ בתקווה לבשורות טובות וימים טובים יותר".

אורי סירקיס מנכ"ל ישראייר: "אנו גאים להיות המוביל לאומי של אלופת המדינה בכדורסל אשר מהווה חלק בלתי נפרד מההוויה הישראלית ומאחלים לה ולמדינה שרשרת של נצחונות".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×