תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

התחדשנו: מכבי Playtika תל אביב

מועדון הכדורסל וחברת המשחקים חתמו על הסכם לחמש שנים. שמעון מזרחי: "בשני המקרים מדובר במותג ישראלי שהגיע להצלחה גדולה בזירה הבינ"ל"

12/08/2020
ראשי · חדשות · התחדשנו: מכבי Playtika תל אביב
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וחברת המשחקים הבינלאומית Playtika (פלייטיקה) חתמו על הסכם חסות ראשית לקבוצה הבכירה ל-5 השנים הבאות. במסגרת ההסכם, הלוגו של החברה יופיע על מדי הקבוצה הרשמיים ושם הקבוצה יהיה מעתה מכבי Playtika תל אביב.  

ההופעה הרשמית הראשונה של מכבי Playtika תל אביב עם הגופיה החדשה מתוכננת ל-1 באוקטובר, המועד בו אמורה להיפתח עונת היורוליג במשחק מול אלבה ברלין. חברת המשחקים הבין-לאומית מפתחת משחקי רשת (בעיקר למובייל) ומעסיקה כ-4,000 עובדים ברחבי העולם, מתוכם כ-900 במטה החברה בישראל. 

פלייטיקה הוקמה לפני 10 שנים בתל אביב על ידי רוברט אנטוקול, המשמש כמנכ"ל החברה מאז הקמתה, ואורי שחק. החברה הפכה בתקופה קצרה מסטארט-אפ ישראלי קטן לסיפור הצלחה בין-לאומי עם פורטפוליו של עשרות משחקי רשת במגוון קטגוריות ומעל ל-30 מיליון שחקנים מרחבי העולם המשחקים מדי חודש במגוון אפשרויות בידור. "מדובר בחיבור טבעי"

במסגרת ההסכם, הלוגו החדש יופיע גם על אוטובוס הקבוצה, ביגוד, אפיקי הדיגיטל השונים ועל גבי אמצעים פרסומיים נוספים. עו"ד שמעון מזרחי, יושב ראש מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, אמר בעקבות החתימה: "אני גאה לומר שהסיפור של מכבי תל אביב והסיפור של פלייטיקה משיק בנקודות ממשק רבות. בשני המקרים מדובר במותג ישראלי שבנה את עצמו לאורך השנים נדבך אחר נדבך בזירה המקומית והגיע להצלחה גדולה בזירה הבין-לאומית. שני המותגים עוסקים בראש ובראש במשחק, בהנאה, בבידור ובכיף. לבי תקוה שאנחנו מתחילים דרך שתימשך שנים רבות ארוכות וטובות, עם הצלחות, תארים, רגעי אושר והרבה ניצחונות".

ניר קורצ'ק, סמנכ"ל השיווק הגלובלי של Playtika, סיפר: "אנו גאים בשיתוף הפעולה עם אחד מעמודי התווך בתרבות הישראלית, המזוהה עם מצוינות והובלה בארץ ובעולם. מדובר בחיבור טבעי, שכן קיים קשר מובהק בין הערכים וה-DNA של מכבי תל אביב ו- Playtika, המאמינה שמשחק הוא צורך אנושי בסיסי וחלק מחזונה לייצר למיליוני השחקנים אין-סוף דרכים לשחק באמצעות פורטפוליו משחקים רחב. אנו מאמינים ששיתוף הפעולה בין שני המותגים, המייצגים מצוינות, ספורטיביות, עבודת צוות וחיבור לקהילה, יצליחו לייצר ערך מוסף הדדי ולהגביר את המודעות והחשיבות של ספורט, בידור ונתינה לקהילה, במיוחד בתקופה זו".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×