תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

נעול וחתום: הסכם בין מכבי למולטילוק

החברה הבין-לאומית מצטרפת לרגל עונת 2020/21. מנכ"ל המועדון עדלי מרכוס: "שמחים מאוד על שיתוף הפעולה עם מותג פרימיום המוביל בתחומו"

10/09/2020
ראשי · חדשות · נעול וחתום: הסכם בין מכבי למולטילוק
נעול וחתום: הסכם בין מכבי למולטילוק
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב חתם על הסכם עם קבוצת מולטילוק, חברה בין-לאומית מובילה בתחום פתרונות נעילה, צילינדרים ומוצרי בטחון, לעונת המשחקים 2020/21. 

במסגרת ההסכם ייבחר מדי שבוע "המהלך הנועל" של השבוע מתוך משחקי מכבי ביורוליג בחסות חברת מולטילוק. שיתוף הפעולה כולל גם פרסום במגרש, ביקור הקבוצה במפעל מולטילוק ביבנה ושיתופי פעולה למען הקהילה בהשתתפות נציגות מטעם אלופת ישראל. 

"אני שמח מאוד והמשימה הראשונה שבה מולטילוק יסייעו למכבי היא 'לנעול' את אזור הצבע לחלוטין", אמר מנכ"ל מכבי Playtika תל אביב עדלי מרכוס בחיוך על השקת שיתוף הפעולה: "אני רוצה להודות לכל מי שהביא לחתימת ההסכם ואנחנו במכבי שמחים מאוד על שיתוף פעולה עם מותג פרימיום המוביל בתחומו לא רק בארץ, אלא בעולם כולו".

אורן אביגדור, מנכ"ל ישראל בקבוצת מולטילוק, מסר: "מולטילוק שמחה להצטרף למשפחת מכבי ת"א בכדורסל ורואה בחיבור בין החברה, שמובילה בארץ וברחבי העולם בתחום מערכות נעילה חכמות, למועדון מכבי תל אביב שהינו מותג הספורט מספר 1 בישראל והקבוצה הייצוגית מספר 1 של ישראל באירופה. אני שמח על ההזדמנות שמולטילוק תהיה חלק ממערך 'ההגנה' של הקבוצה".

דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי Playtika תל אביב, הוסיף: "לצרף את קבוצת מולטילוק כמפרסמת במכבי היה יעד אסטרטגי מבחינת המחלקה ואני שמח שעמדנו בו. שיתוף הפעולה יהיה יצירתי וישלב בתוכו את כל זרועות המועדון".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×