תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

הסכם אסטרטגי בין מכבי לתלמה נסיעות ותיירות

הזרוע העסקית של החברה המובילה תטפל בטיסות הצ'ארטר של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ובהמשך גם באוהדיה שיטוסו עם הקבוצה הבכירה למשחקים

14/09/2020
ראשי · חדשות · הסכם אסטרטגי בין מכבי לתלמה נסיעות ותיירות
הסכם אסטרטגי בין מכבי לתלמה נסיעות ותיירות
מכבי Playtika תל אביב גאה לבשר על השקת מהלך אסטרטגי עם חברת "תלמה נסיעות ותיירות". ההסכם נחתם בשלב ראשון לתקופה של 3 שנים, ולפיו תלמה תהפוך לשותפה לדרך של מכבי במגוון פעילויות שיווקיות ועסקיות בתחום התעופה. 

בין היתר, תטפל תלמה תלמה נסיעות ותיירות בטיסות הצ'ארטר של מכבי באמצעות חברת ישראייר לכל היעדים בהם הקבוצה משחקת באירופה. כמו כן, תרכז ותנהל את הטיסות אם וכאשר תיפתח האופציה של אוהדים להצטרף לטיסות הקבוצה.

תלמה נסיעות ותיירות מעסיקה 500 עובדים בישראל וכמו כן בזרוע שלה בוושינגטון, בירת ארצות הברית. הזרוע העסקית של תלמה, שתהיה אמונה על הטיפול במכבי Playtika תל אביב, מטפלת כיום בכ-3,000 חברות בארץ ובעולם. יושב ראש מכבי Playtika תל אביב שמעון מזרחי אמר לאתר הרשמי: "אני רוצה בפתח דבריי להוקיר תודה לחברת דיזנהאוז, שהלכה איתנו דרך ארוכה וטובה. אני שמח מאוד על שיתוף הפעולה עם 'תלמה תיירות' ואין לי ספק שזה הדבר הנכון עבור מועדון הכדורסל מכבי תל אביב. ל'תלמה' יש רוח חדשה ויוזמות מעניינות ואנחנו מתרגשים להתחיל. מצפים כולנו לבשורות טובות ושתהיה לכולנו שנה טובה ומבורכת".

ארז שמול, הבעלים ויו"ר תלמה תיירות מסר בתגובה: "אנו גאים לחבור לקבוצת הכדורסל המובילה בארץ מכבי ת"א ולהפוך לשותפים של הקבוצה ואוהדיה במשחקי הקבוצה באירופה באמצעות שיווק וניהול כל הטיסות ב- 3 השנים הקרובות. אנחנו מאחלים לה הצלחה בכל המשחקים בארץ ובחו"ל. החיבור עם מכבי תל אביב מהווה את המשך האסטרטגיה  של תלמה תיירות, להוביל את תחום התיירות העסקית ותיירות הספורט בארץ, ואנו מקווים שבקרוב התיירות בארץ ובעולם תחזור לפעילות נמרצת ונוכל הציע לאוהדים חבילות אטרקטיביות".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×