תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי ו"קליל" ממשיכות לעונה שמינית ברצף

מנכ"ל המועדון עדלי מרכוס: "שמנו לנו למטרה תמיד ללכת עם כל המותגים המובילים בתחומם". מנכ"ל קליל: "חיבור נכון עם מותג הספורט הישראלי מס' 1"

22/09/2020
ראשי · חדשות · מכבי ו"קליל" ממשיכות לעונה שמינית ברצף
מכבי ו"קליל" ממשיכות לעונה שמינית ברצף
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גאה להמשיך בשיתוף הפעולה עם קליל, המובילה את עיצוב חלונות ודלתות האלומיניום בישראל. כמו בסגל השחקנים, ההמשכיות זאת השנה השמינית ברציפות בחיבור המיוחד בין שני המותגים המנצחים חשובה להמשך ההצלחה על המגרש ובבית של כל אחד ואחת מאיתנו. 

עדלי מרכוס, מנכ"ל מכבי Playtika תל אביב: "המועדון שלנו שם לעצמו למטרה תמיד ללכת עם כל המותגים המובילים בתחומם, וכך קורה עם 'קליל'. במסגרת השותפות, גם השנה כבכל שנה, נגיע למפעל 'שבכרמיאל לסיור ולמשחק כדורסל שאצלנו במכבי מחכים ומצפים לו".

פרדי אבוקרט, מנכ"ל חברת "קליל", ציין בחתימת ההסכם: "בעבור החברה מס׳ 1 בתחום האלומיניום והחלונות, זה חיבור נכון עם מותג הספורט הישראלי מספר 1 בארץ ובאירופה".

דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות: "החיבור עם קליל חשוב לנו בתור מפעל שממוקם בפרפיריה ומעסיק מאות עובדים כבר 70 שנה. אנחנו אנשי מסורת, ולהמשיך את השותפות עם קליל זו השנה ה-7 ברציפות, מחממת את הלב".

קליל נוסדה בשנת 1950 ומעסיקה כ-280 עובדים. מפעל החברה ממוקם בכרמיאל שבלב הגליל ומוצריה. החברה הונפקה לציבור בשנת 1981 ומניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×