תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות

לראשונה בישראל: מכבי תשחק עם שמות האוהדים על החולצה

איתנו על החולצה, על צעיף מיוחד וגם על האוטובוס - מיזם חברתי ייחודי יוצא לדרך. ספרופולוס: "פרויקט חשוב מאוד למועדון ואנחנו צריכים אתכם איתנו"

04/10/2020
ראשי · הודעות מועדון · לראשונה בישראל: מכבי תשחק עם שמות האוהדים על החולצה
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב השיק היום מיזם חברתי ייחודי שלראשונה מתקיים בישראל - #איתנו. במסגרת הפרויקט, שהוקם בשיתוף האוהדים על מנת לעזור למועדון בעונת 2020/21 – עונת הקורונה, שמם של כל האוהדים שיצטרפו ל-איתנו יוטבע יחד על חולצת משחק רשמית במהדורה מוגבלת איתה יעלו השחקנים לשחק. בנוסף, שמם יוטבע גם על האוטובוס הרשמי של הקבוצה. המצטרפים גם יקבלו צעיף בהתאמה אישית עליו רקום שמם. הצעיף והחולצה יגיעו אל כל חבר וחברה במארז מיוחד עד הבית. הפרויקט יכלול הטבות נוספות, וביניהן: מפגש עם המאמן יאניס ספרופולוס, הבעלים, חולצות חתומות, ברכות מצולמות מהשחקנים וטיסה עם השחקנים למשחק בחו"ל (כאשר הנחיות משרד הבריאות יאפשרו זאת, כמובן). ניתן גם לרשום חברים או בני משפחה לפרויקט ולצרף אותם כמתנה.

המאמן יאניס ספרופולוס מיהר לברך: "אנחנו רוצים את האוהדים שלנו איתנו. איתנו על חולצת המשחק כשאנחנו נלחמים על כל כדור במגרש, איתנו על האוטובוס כשניסע ברחבי הארץ לכל משחק ומשחק מהצפון ועד לדרום. מדובר בפרויקט חשוב מאוד למועדון ואנחנו צריכים אתכם איתנו. הירשמו בהמוניכם!".ההצטרפות בעלות של 39 ש"ח לחודש ב-12 תשלומים שווים, בסך הכל 468 ש"ח לשנה כולל מע"מ. הרשמה לאיתנו פתוחה עד ה-30 בנובמבר, כאשר אז תיסגר ההרשמה ושמות חברי איתנו יועברו לייצור החולצות, הדפסת הצעיפים והכנת מיתוג האוטובוס הרשמי. 

אגב, ברחבי העולם מועדונים נוספים הלכו במסלול דומה והטביעו את שמות האוהדים על חולצת המשחק ואוטובוס הקבוצה, ובדרך ייחודית זו האוהדים הרגישו שהם דוחפים את הקבוצה גם אם הם לא מעודדים מהיציע: פארמה, סביליה, אלאבס, מלאגה, ריאל סוסיאדד, סלטה ויגו, ברנסלי, הארטס, היידוק ספליט ועוד.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×