תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

הסכם מסחרי חדש בין מכבי ל"צחובוי"

שיתוף הפעולה בין הצדדים יכלול פרסום במגרש בזמן המשחקים, פעילויות דיגיטל, מוצרים חדשים וסרטון תדמית. ג'מצ'י: "שמם הולך לפניהם כמובילים בתחום"

19/01/2021
ראשי · חדשות · הסכם מסחרי חדש בין מכבי ל"צחובוי"
הסכם מסחרי חדש בין מכבי ל"צחובוי"
מכבי Playtika תל אביב גאה להודיע על הסכם מסחרי חדש עם "צחובוי" לעונת המשחקים הנוכחית לרגל חגיגות ה-100 לייסוד החברה. מפעל "צחובוי", שנוסד ב-1920 הוא שם דבר ומותג עולמי בכל מה שנוגע לייצור מדליות, גביעים, תגים, סמלים, מתנות ומוצרי פרסום. 

לאורך עשרות שנים אנשי מועדון הכדורסל מכבי תל אביב הניפו בגאווה 106 תארים רשמיים, כאשר לא מעט מאותם גביעים ומדליות יוצרו על ידי המפעל המיתולוגי של "צחובוי". כעת שיתוף הפעולה בין הצדדים הופך לרשמי ויכלול פרסום במגרש בזמן המשחקים, פעילויות דיגיטל וקמפיינים, הפקת מוצרים חדשים בשיתוף פעולה עם מכבי וסרטון תדמית בו יקחו חלק השחקנים."אנחנו שמחים לרתום אלינו שותפים חדשים לדרך, ששמם הולך לפניהם כמובילים בתחומם", אמר דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי. "מדובר בחברה משפחתית שעוברת מדור לדור וראוי לציין את אילן וערן צחובוי, אוהדים מסורים שנים ארוכות של מכבי, שיחד עם משפחתו ושותפיו מובילים את החברה והמפעל לעידן החדש".

"גאים בחגיגות 100 השנים לצחובוי להיות חלק ממשפחת מכבי תל אביב המיתולוגית", נמסר ממשפחת צחובוי. "הבחירה במכבי Playtika תל אביב הינה חיבור בין מותגים מנצחים לאורך כל הדרך".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×