תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

מכבי תיכנס לשנה השניה עם Playtika

נותנת החסות הראשית ממשיכה במסגרת הסכם לחמש שנים. המנכ"ל עדלי מרכוס: "אנחנו מעוניינים לקחת את מערכת היחסים שלנו לשלב הבא. צפו להפתעות רבות"

08/08/2021
ראשי · חדשות · מכבי תיכנס לשנה השניה עם Playtika
מכבי תיכנס לשנה השניה עם Playtika
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב נכנס לשנה השניה מתוך 5 שנים בהסכם, שחתם עם ענקית הגיימינג Playtika בשנה שעברה. המשך שיתוף הפעולה הוא ברוח הערכים המשותפים לשני המותגים ותפיסת חשיבותו של משחק כדרך חיים המשותפת לשניהם. 

במסגרת שיתוף הפעולה, מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ו-Playtika ישלבו ידיים במספר פרויקטים גדולים למען הקהילה שייצאו לפועל בחודשים הקרובים. חברת המשחקים פלייטיקה ממשיכה לחזק את מעמדה כשחקנית מובילה בתחום הגיימינג וכמעסיקה מובילה בזירת ההייטק הישראלית והגלובלית עם מטה גלובלי בהרצליה ועובדים ב19 משרדים ברחבי העולם.עדלי מרכוס, מנכ"ל מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, אמר לקראת העונה שבפתח: "אחרי יריית הפתיחה בשנת החסות הראשונה, שנה שהייתה מורכבת לכולם עקב משבר הקורונה, אנחנו מעוניינים לקחת את מערכת היחסים עם נותנת החסות הראשית שלנו לשלב הבא. צפו להפתעות רבות ולהמשך שיתוף הפעולה".

"בשנה השניה להסכם אנחנו נעבוד יחד עם הצוותים שלנו על הידוק שיתוף הפעולה עם Playtika וחיבור המשחק של מכבי על פרקט הכדורסל עם ה-Infinite Ways to Play של Playtika בזירת המשחקים הדיגיטלית", הוסיף דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל השיווק והמכירות של המועדון.

סמנכ"ל השיווק של Playtika ניר קורצ'ק סיפר: "שמחנו על שיתוף הפעולה הפורה עם מכבי בשנה החולפת ובכוונתנו להעמיק אותו בשנה הקרובה. החיבור בינינו הוא טבעי ומתחבר לחזון שלנו לייצר אין-סוף דרכים לשחק. אנו מלאי ציפיה לקראת העונה החדשה. כולנו תקווה שהשנה הבאה תהיה בריאה ופשוטה יותר ונוכל לחגוג את החיבור בינינו גם עם הקהל במגרש בדרכים חדשות ויצירתיות וגם לתת יחד יותר לקהילה בעזרת תפיסת המשחק כדרך חיים".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×