תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

יאניס: "אנחנו לומדים בתנועה"

מאמן מכבי לאחר הניצחון 59:84 על הפועל חיפה בפתיחת הליגה: "זה מסע ארוך, אם לא נהיה קשוחים נקרוס"

09/10/2021
ראשי · ארכיון כתבות · יאניס: "אנחנו לומדים בתנועה"
מכבי Playtika תל אביב הזניקה את העונה החדשה בליגה בצורה הכי טובה שאפשר, עם 59:84 על הפועל חיפה שלא הוטל בספק לאורך כל הערב. הצהובים ניצלו משחק הגנה חונק, ניהנו מחמישה קלעים בספרות כפולות וסיפקו נחת לאלפי האוהדים שפקדו את היכל מנורה מבטחים במוצאי שבת. כעת הפוקוס עובר לביקור אצל מילאנו בשלישי.

"היום היינו מרוכזים מאוד, שיחקנו טוב ושלטנו בכל המשחק", ניתח בסיום המאמן יאניס ספרופולוס, "הפועל חיפה קבוצה טובה, אבל פגענו להם בסדר המשחק ואני שמח מהצורה בה כל השחקנים נצמדו לתכנית. 5 שחקנים קלעו בספרות כפולות ושיחקנו כקבוצה".היווני לא שוכח: "אנחנו ממשיכים ללמוד ורוצים להשתפר; יש לנו עוד הרבה דברים לשפר. אנחנו יודעים שיכולים להיות הפסדים בבית שצריך לפצות עליהם בחוץ. זה מסע ארוך ואם לא נהיה קשוחים, אז נקרוס - ואנחנו לא מתכוונים לקרוס. יש לנו 8 שחקנים חדשים ולא פשוט לשלב את כולם כל כך מהר. אנחנו מכבי ונילחם בכל משחק".

"הצגנו משחק טוב בהתקפה עם הרבה דרכים שונות לתקוף, מבפנים ומבחוץ", המשיך יאניס, "אנחנו רוצים להמשיך ככה. הדבר החשוב ביותר הוא להמשיך לבנות את המשחק שלנו".

כשנשאל על קמרון טיילור, השיב המאמן: "זו קבוצה חדשה ולא השתמשתי בקמרון בצורה טובה עד כה. יש לו איכות וידעתי את זה. גם אני צריך ללמוד את הקבוצה לפעמים ובגלל שלא היו לנו הרבה משחקים, אז אנחנו לומדים בתנועה"."נראה לי שדי ברור עד כמה זה היה חשוב לנצח. אנחנו נשתפר ממשחק למשחק", אמר יפתח זיו במסיבת העיתונאים אחרי הניצחון. "אנחנו באמת רוצים להיות קבוצת הגנה. מה שראינו במשחק נגד הכוכב, מה שהם עשו, זה מה שאנחנו רוצים לעשות. אנחנו לא מזלזלים באף קבוצה. את מה שעשינו הפעם בהגנה אנחנו רוצים לעשות בכל משחק

הגארד התייחס להכנה הלקויה והדגיש שהוא לא מחפש תירוצים: "לא הייתי בסיטואציה כזו אף פעם, לא יודע כמה זמן ייקח לנו להשלים את פערי ההכנה. אני בטוח שנשתפר. אין יותר מדי זמן. אני מקווה שכמה שפחות זמן, אבל אנחנו לא מסתכלים על הקורונה כתירוץ וצריכים להיראות יותר טוב. אני מרגיש על עצמי שאני צריך להיכנס לעניינים. הפציעה בקרסול זה עדיין משהו שאני סוחב איתי ועושה טיפולים. תקופת הסתגלות היא לא משהו של יום-יומיים - צריך לפתח כימיה ולהתרגל לשיטה של המאמן. זה אתגר. אני שמח על האתגר, אני אוהב אתגרים".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
119046
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×