תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

"לסקוטי יש עיני שור. כשהוא רואה אדום..."

ספרופולוס התמוגג מעוד הופעה גדולה של ווילבקין נגד ירושלים ב-80:104 של מכבי. בלייזר: "נמשיך להתחבר ולשחק טוב יותר"

23/10/2021
ראשי · חדשות · "לסקוטי יש עיני שור. כשהוא רואה אדום..."
איזה ערב מהנה. מכבי Playtika תל אביב הביסה 80:104 את הפועל ירושלים בהיכל, תוך שהיא מספקת לאלפי האוהדים הביתיים תצוגת כדורסל נהדרת. חמישה שחקנים בצהוב-כחול קלעו בספרות כפולות, בראשם סקוטי ווילבקין עם 18, והדאבליסטית השיגה ניצחון שני ברציפות בבית כחלק מרצף של חמישה משחקים בהיכל. בשלישי: ז'לגיריס קובנה מגיעה לתל אביב.

"אני רוצה לברך את השחקנים שלנו על המשחק", סיכם המאמן יאניס ספרופולוס. "שיחקנו עם ריכוז ואנרגיה. לא היה פשוט, כי שיחקנו שני משחקים צמודים ולכן מגיע לשחקנים כל הקרדיט. הראינו שאנחנו משתפרים. הערב שיחקו שחקנים שלא שיחקו הרבה במשחקי היורוליג כמו עוז, ג'ייק ויפתח ואני רוצה לברך אותם על המקצוענות. אנחנו צריכים את כולם כדי להצליח. היו לנו חמישה שחקנים בספרות כפולות. קלענו 52 נקודות בחצי הראשון ו-52 גם בשני. היינו יציבים. אני שמח מאוד מאיך שתיפקדנו"."הרגשנו את האוהדים כמו במשחק יורוליג. יש רגעים בליגה הישראלית בהם אנחנו מרגישים אותם באמת והערב הייתה פעם כזאת", המשיך המאמן, והוסיף: "אני רוצה להודות לאוהדים ואנחנו מחכים להם שיגיעו ויעזרו לנו גם במשחק היורוליג נחשוב מול ז'לגיריס".

"היינו מרוכזים לכל אורך המשחק. היו רגעים בהם החטאנו כמה זריקות, הם קלעו ולקחתי פסק זמן. אמרתי שאנחנו צריכים להתרכז והגבנו כמו שצריך", ניתח היווני, "הגנה היא הרגל ורצון. אי אפשר לשחק הגנה טובה בלי תרגול ובלי לרצות. השחקנים שלנו רוצים. אולי אנחנו צריכים חיבור יותר טוב ולפעמים את האנרגיה בשביל לשמור טוב. בלי אנרגיה אולי יהיו רגעים שלא נצליח לתפקד מספיק טוב. ננסה עם אימונים ומחויבות ליצור הרגלים כמה שיותר טובים".

"אני רוצה שכל השחקנים יהיו מוכנים לעזור בכל משחק. כשהמאמן נותן לך הזדמנות, אתה צריך לעלות למגרש ולתת מה שצריך", הסביר ספרופולוס. "לפעמים קשה להחליט את מי להוציא ואת מי להכניס. כמאמן כבר אמרתי שאני אוהב את השחקנים שלי. יש לי מערכת יחסים איתם כמו עם הילדים שלי. אני מנסה להיות גם אבא. לפעמים אתה צריך להגיד לא לילדים ושיאבקו כדי להשיג דברים. אם הם יקבלו הכל בקלות, אז הם לא ייאבקו"."לסקוטי יש עיניים של שור. כשהוא רואה אדום, אז... הוא מכביסט. הוא תמיד מרוכז ורוצה לנצח. אנחנו משפחה וזאת האווירה של כולם במועדון - המאמנים, השחקנים וכל העובדים במשרד. זה מה ששומר עלינו יחד וגורם לנו להילחם אחד עבור השני. אנחנו כמו שלושת המוסקטרים: כולם בשביל אחד ואחד בשביל כולם".

"אנחנו סגל אחד. יש רוטציות שונות וסגל עמוק, אז חלק צריכים לשחק יותר וחלק פחות", אמר עוז בלייזר במסיבת העיתונאים לסיכום המשחק. "הליגה זה הלחם והחמאה והמקום להראות שאנחנו יכולים לשחק ביורוליג. יש לנו ישראלים חזקים בראש ואני רוצה להגיד תודה לצוות המאמנים ורגב ששומרים אותנו חדים. צריך להיות מוכנים לכל הזדמנות, בליגה וביורוליג".

"אני שמח שהכימיה הגיעה ויש יותר חיבור. אנחנו נמשיך להתחבר ולהיות יותר טובים", הוסיף הפורוורד הישראלי. "למדנו מההפסד בגלבוע, בעיקר בצד המנטלי - באיך שבאנו למשחק. זה עלינו השחקנים ודיברנו על זה. אם אנחנו לא מראים עליונות מההתחלה, זה עלול להיות ערב ארוך. אנחנו צריכים לבוא כמו היום ולסגור את המשחק מוקדם".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×