תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

יאניס: "צריכים רק ניצחון אחד"

מכבי הפסידה 92:78 לאנאדולו בהיכל, המאמן: "מודה לאוהדים על התמיכה". ז'יז'יץ', שקלע 23 נקודות: "נלחמנו וניסינו, אבל זה לא הספיק"

16/12/2021
ראשי · אירופה · יאניס: "צריכים רק ניצחון אחד"
ערב נוסף שקשה לעכל. מכבי Playtika תל אביב הפסידה בפעם השישית ברציפות ביורוליג, למרות שנתנה פייט רציני לאלופת אירופה ובדקות רבות הייתה עדיפה עליה. אנאדולו אפס ברחה ברבע האחרון ל-78:92 על מכבי בהיכל, שדן את המכבים למאזן 9:7 במפעל האירופאי הבכיר.

"הם קלעו כמה קליעות קשות, סימון ומורמן, הניעו את הכדור ודייקו ב-7 מ-12 מהשלוש בחצי השני. היו לנו גם זריקות פנויות שלא קלענו", ניתח המאמן יאניס ספרופולוס במסיבת העיתונאים לסיכום המשחק. "אפס הראתה את האיכות שיש לה בכל עמדה והיה לנו קשה מאוד להישאר במשחק עד לסיום, למרות שנלחמנו וניסינו".

"אני רוצה להודות מעומק הלב על התמיכה האדירה של האוהדים שלנו", הדגיש המאמן. "הם היו מדהימים ודחפו אותנו מהפתיחה ועד לסיום. תודה לאוהדים"."לדעתי, אנחנו צריכים ניצחון אחד כדי להתחיל מחדש מומנטום חיובי. מבחינה מנטלית, זה מה שחסר לנו", הסביר המאמן. "אנחנו צריכים למצוא בטחון. זו עבודה קשה, כולם רוצים לשנות את המצב ומנסים לעשות זאת. אני ממוקד בניסיון להוציא את הקבוצה מהמצב הגרוע שבו היא נמצאת. יש כל כך הרבה משחקים, בליגה וביורוליג, ככה שאין כמעט זמן לזה. אני רוצה לשמור על השחקנים שלי, אני מאמין בהם. אדבר עם ההנהלה על אפשרויות נוספות ואולי יהיו לי חדשות בנושא".

"זה הכדורסל. במשחקים האחרונים נלחמנו וניסינו, אבל זה לא הספיק", סיכם אנטה ז'יז'יץ'. "מול קבוצה כמו אפס זה לא מספיק. הם מצאו שחקנים פנויים וקלעו באחוזים גבוהים. הם קלעו 92 נקודות, זה הרבה יותר מדי. רצינו להחזיק אותם על פחות מ-75 נקודות"."לפעמים זריקות לא נכנסות. כשאתה ברצף הפסדים, קשה לצאת ממנו. כשהכל טוב, קל לקלוע", הוסיף הסנטר הקרואטי, שהוביל עם 23 נקודות. "הקלעים שלנו צריכים להמשיך מה שהם עושים ובמשחק הבא או זה שאחריו הכדורים יתחילו להיכנס".

"זו העבודה שלנו לשחק הרבה משחקים, אנחנו צריכים להופיע בכל פעם", הדגיש ז'יז'יץ'. "מה שהקבוצה צריכה ממני, אני מנסה לעשות את המיטב".


"הדבר הכי גרוע שאנחנו יכולים לעשות זה לרדת על עצמנו. אנחנו צריכים להגיע לאימון, לעבוד קשה ולהיות מוכנים למשחק הבא", הסביר קמרון טיילור, ששיחק 20 דקות והציג יכולת טובה בהגנה. "אנחנו פשוט צריכים ניצוץ, להגיע למשחקים בגישה אחרת. היו לנו כמה נפילות מנטליות, איבדנו כמה כדורים וספגנו סלים קלים. אנחנו צריכים לקצץ במספר המעידות האלה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×