תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"סומכים על יאניס, אפשר להפוך את המצב"

קפטן מכבי Playtika תל אביב ג'ון דיברתולומיאו דיבר יממה אחרי ההפסד בדרבי: "צריכים להישאר חיוביים ולהישאר זה לצד זה"

27/12/2021
ראשי · חדשות · "סומכים על יאניס, אפשר להפוך את המצב"
"סומכים על יאניס, אפשר להפוך את המצב"
אחרי ההפסד בדרבי, קפטן מכבי Playtika תל אביב, ג'ון דיברתולומיאו, יצא לדבר עם התקשורת לפני האימון כדי לספר על התחושות בתוך הקבוצה ואיך אפשר לצאת המהמשבר.

"זו תקופה קשה, סיטואציה קשה", אמר ג'ונדי, "אנחנו בהחלט מתוסכלים ומאוכזבים. המשחק אתמול היה משחק ששלטנו בו והיינו צריכים לנצח. אנחנו יודעים מה המשמעות של כל משחק אבל במיוחד מה המשמעות של דרבי עבורנו, עבור האוהדים ועבור המועדון. לכן זו הייתה גלולה קשה יותר לבליעה".

דיברתולומיאו שיתף בנעשה בחדר ההלבשה: "אנחנו מדברים בינינו כדי לנסות לפתור את הבעיה. אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה, לסמוך אחד על השני ולהאמין אחד בשני. היה לנו רצף ניצחונות, עכשיו יש לנו רצף הפסדים. הדרך היחידה להתקדם היא לעבוד קשה ולחתור לימים טובים יותר, אנחנו לא יכולים לדאוג לגבי העבר".הגארד הוותיק הפגין תמיכה במאמן יאניס ספרופולוס: "למאמן יש יחסים טובים עם כל השחקנים. אנחנו מאמינים בו, סומכים עליו ורוצים להילחם בשבילו. אנחנו פשוט בדרך רעה עכשיו. קשה להפוך מומנטום, אבל ניתן את הכל כדי לעשות את זה. אנחנו מתרכזים בלהשתפר היום ולשחק משחק יותר טוב ביום רביעי. יש עוד הרבה משחקים בעונה. במועדונים גדולים יכולות להיות תהפוכות גדולות. לפני חודשיים ראינו סיפור אחד, עכשיו קורה משהו אחר. אין סיבה שבעוד חודשיים לא נהיה ברצף ניצחונות. אנחנו צריכים להישאר חיוביים ולהישאר זה לצד זה, ואנחנו מסוגלים להפוך את המצב".

"אנחנו לא חושבים על שינוי בקבוצה", הבהיר מספר 12 בצהוב כשנשאל על האפשרות שיתרחשו שינויים בסגל, "כולם בחדר ההלבשה מסוגלים להפוך את המצב, כבר הוכחנו את זה בעבר. אנחנו לא יכולים לסמוך על זה שכל שינוי שהוא יעשה את זה במקומנו. אנחנו צריכים להתרכז בלעשות כל מה שאנחנו יכולים כדי להביא את השינוי מבפנים".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×