תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"מקווה שזה הניצוץ שיניע הכל מחדש"

מכבי הביסה 69:84 את אולימפיאקוס בהיכל במשחק הבית הראשון של שנת ה-90. ספרופולוס: "רוצה שנמשיך ככה ונשמח את האוהדים שלנו"

20/01/2022
ראשי · אירופה · "מקווה שזה הניצוץ שיניע הכל מחדש"
מכבי Playtika תל אביב ציינה את משחק הבית הראשון בשנת ה-90 למועדון בדרך הטובה ביותר שאפשר: ניצחון גדול. אחרי אינספור דחיות ועיכובים, המכבים - ששיחקו בלבן לרגל המאורע - הביסו 69:84 את אולימפיאקוס החזקה, וקטעו רצף של שמונה הפסדי יורוליג. אנטה ז’יז’יץ’ הצטיין, ההגנה עצרה את היריבה במיוחד במחצית השניה, והאוהדים בהיכל יצאו צוהלים ושמחים.

"אני שמח מאוד שניצחנו במשחק הבית הראשון בשנת ה-90 למועדון. אני שמח מאוד שניצחנו עבור שני מאמנים אגדיים. אני שמח מאוד שניצחנו אחרי 8 הפסדים רצופים ביורוליג", ניתח המאמן יאניס ספרופולוס במסיבת העיתונאים לסיכום המשחק. "אני רוצה שנמשיך ככה ונשמח שוב את האוהדים שלנו עם כדורסל טוב"."אמרתי גם לפני המשחק שכשאין הכנה טובה לעונה, אין שליטה בהרבה דברים כי אין מספיק זמן לתרגל. היה לנו עכשיו קצת זמן לתרגל ולשפר את כל הדברים האלה. בארבע השנים שלי במכבי, זה היה המשחק הטוב ביותר שלנו מבחינת ביצוע עבירות חכמות", הוסיף המאמן. "זה לא תירוץ שלא הייתה לנו הכנה או שהיו לנו חולי קורונה. הדרך בה שיחקנו לא השאירה ספק לגבי זה שהקורונה היא לא תירוץ".

"אנטה ז'יז'יץ' משחק טוב מאוד העונה, הוא מראה נוכחות בהגנה ובהתקפה. החברים מנצלים את היכולת שלו בצורה טובה ומוצאים אותו במיקום טוב. כשאתה עובד, אפשר להשתפר", הדגיש ספרופולוס. "היינו יותר נחושים לעשות את הדברים שהיינו צריכים לבצע".

"זאת הפעם הראשונה בקריירה שלו שקינן אוואנס משחק ביורוליג, פעם ראשונה שהוא משחק שלושה משחקים בשבוע. לכולם לוקח זמן להתאקלם. צריך להיות מוכן מנטלית ופיזית לשחק פעם בשלושה ימים", השיב המאמן כשנשאל על הגארד. "ראו שהוא יותר רענן הפעם, כמו כל השחקנים. היינו גם רעננים מנטלית כדי לעשות את הדברים הנכונים"."זה היה ניצחון חשוב, במיוחד אחרי המשחק האחרון. ממש רצינו את זה", אמר קינן אוואנס. "אני מקווה שזה הניצוץ שיניע הכל מחדש. אנחנו רעבים וההפסדים גרמו לנו להסתכל במראה ולהבין מה לא בסדר. ראינו קטעי וידאו, המאמן נתן לי ביקורת חשובה. זה היה כמעט כמו מחנה אימונים, חזרנו ליסודות".

"החברים לקבוצה סומכים עליי, אומרים לי להיות יותר אגרסיבי", סיפר אוואנס. "אנחנו מכירים יותר טוב וזה עוזר לנו להתחבר".

"נצמדנו לתכנית המשחק, הנענו את הכדור, לא איבדנו הרבה ובסך הכל שיחקנו טוב בהתקפת המעבר", הסביר אנטה ז'יז'יץ', שהצטיין עם 23 נקודות. "יהיה לנו לוח משחקים קשה, אבל רוב המשחקים בבית וננסה לעשות את המיטב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×