תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"חשוב לנצח גם משחקים כאלה"

מכבי גברה 68:71 על גליל עליון בחוץ ועלתה למקום הראשון בטבלה, אך אבי אבן לא מרוצה מהיכולת. כהן: "צריכים ללמוד מהטעויות שלנו"

07/05/2022
ראשי · ליגת העל · "חשוב לנצח גם משחקים כאלה"
היו לה הופעות מרשימות יותר מזו, אבל השורה התחתונה היא הכי חשובה – במיוחד כשהמטרה היא לסיים את העונה הסדירה במקום הראשון. מכבי Playtika תל אביב גברה 68:71 על הפועל גליל עליון בחוץ, והעפילה לפסגת ליגת העל כשנותר רק עוד משחק אחד לפני תחילת הפלייאוף. הצהובים לא פיגרו לאורך כל המשחק, אבל ניצלו מזל גדול כשכרם משעור החטיא לייאפ 7 שניות לסיום, שהיה יכול להפוך את התוצאה.

"אני לא ממש מרוצה, זה לא היה משחק טוב", הודה אבי אבן בסיום המשחק, "לא שיחקנו מספיק אגרסיבי, לא מספיק נכון התקפית. לא באנו מספיק חדים, מרוכזים ואגרסיביים. לא באנו מספיק, פשוט".

כשנשאל מה צריך לשפר לקראת הפועל חיפה ביום שני, השיב המאמן: "אין לנו הרבה זמן, בעיקר דברים שאנחנו רוצים לחדד באיך אנחנו חושבים אחרת. נעשה את זה. צריך לנצח גם משחקים כאלה כשבאים לא מספיק טובים ולא משחקים את הכדורסל שלנו. יש משחקים כאלה במגרש קשה, אני שמח רק מזה שניצחנו"."אי אפשר לדעת למה לצפות בליגה הישראלית", אמר סקוטי ווילבקין, שסיים כקלע המצטיין עם 16 נקודות, "אנחנו רק מנסים לסיים את העונה עם המקום הראשון. לא הרבה דברים עבדו לנו הערב, רק מספיק כדי לנצח - בעיקר השלשות. המשחק כבר היה בידיים שלהם, היה חסר להם מזל. נחזור מחר להתאמן כדי לסגור את העונה הסדירה מול הפועל חיפה".

"זו לא הייתה ההופעה הכי טובה שלנו, אבל חשוב לנצח גם משחקים כאלה", הוסיף ג'ייק כהן, "אנחנו צריכים ללמוד מהטעויות שלנו, היו לנו הרבה יותר מדי איבודי כדור, גם שלי. יש לנו הרבה דברים לשפר, אבל ברור שעדיף לנצח משחקים מהסוג הזה".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×