תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

אבן: "לא היינו צריכים להיראות ככה"

מכבי הפסידה 93:75 להפועל במשחק 3 בסדרת רבע הגמר, ותחזור ביום ראשון לדרייב אין למשחק רביעי. המאמן: "נגיע לשם בגישה אחרת"

18/05/2022
ראשי · ליגת העל · אבן: "לא היינו צריכים להיראות ככה"
זה היה ערב מתסכל ומאכזב בהיכל, והוא גזר על מכבי Playtika תל אביב משחק רביעי בסדרת רבע הגמר. הצהובים הפסידו 93:75 להפועל תל אביב במשחק מספר 3 ולא הצליחו להבטיח את הכרטיס לחצי הגמר. 18 נקודות של ג'ון דיברתולומיאו היו מעט מדי מכדי להתמודד עם ערב קליעה יוצא דופן של היריבה.

"לצערי, לא הופענו כמו שרצינו ותכננו. הפועל באו אגרסיביים ואנחנו לא היו שם באספקט הזה. נלמד ונגיע למשחק 4 בגישה אחרת כדי לנצח שם", ניתח אבי אבן בסיום המשחק.

"דיברנו בהפסקה על להרים את האנרגיות והאגרסיביות, אבל לצערי הרב עלינו לחצי השני ולא הצלחנו לקחת את המומנטום ולהביא את היכולות ההגנתיות והתקפיות שאיפיינו אותנו בחודשים האחרונים", הוסיף המאמן. "קיבלנו חבטה לפנים. היינו בתצוגה נוראית ואני לא יכול לשדר משהו אחר. לא היינו צריכים להיראות ככה. אני מאמין בחבורה הזאת ואנחנו נמצא את הדרך גם אחרי החבטה שקיבלנו לאסוף את הדברים חזרה ולהגיע ביום ראשון אחרת"."לא חשוב מול מי משחקים, ברגע שאנחנו לא טובים גם לא ננצח. זה לא עניין של מאצ'-אפ, כבר ניצחנו אותם פעמיים", הדגיש אבן. "נבוא ביום ראשון לנצח את הסדרה".

"ברור שזה ערב מאכזב ומתסכל בשבילנו", הודה הקפטן ג'ון דיברתולומיאו. "עדיין יש לנו יתרון 1:2 ואנחנו יכולים לסגור את הסדרה ביום ראשון. הייתה לנו ריצה קטנה לפני ההפסקה, אבל לא הגבנו כמו שצריך. אנחנו צריכים לשאת באחריות ולהשתפר".

"היה לנו ערב גרוע ולא הגבנו כמו שצריך ליריבה. אנחנו יודעים ש-0:2 זה לא מספיק ולא הקלנו בהם ראש, כבר הפסדנו להם העונה", הזכיר דיברתולומיאו. "אנחנו יכולים להיות מוטרדים הלילה ולראות מה עשינו לא בסדר, אבל ממחר להתרכז במה שצריך לעשות כדי לנצח במשחק הבא".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×