תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"לעולם לא הייתי קורא לישראלי 'נאצי'"

סקוטי ווילבקין ערך משחק וידאו בשידור ישיר וענה על שאלות הגולשים לגבי אוהדי היריבה העירונית: "אם היו אוהבים את ישראל, לא היו שרים שירי שואה. בכל פעם שהיה להפועל מיס-מאץ', הם זרקו משהו על הפרקט"

23/05/2022
ראשי · חדשות · "לעולם לא הייתי קורא לישראלי 'נאצי'"
סקוטי ווילבקין כבר מנוסה בשידורים הישירים בטוויץ', שם הוא משוחח עם צופים ועונה לשאלות בזמן שהוא משחק ב"קול אוף דיוטי - WARZONE". הכדורסלן הגיימר, שקלע 28 נקודות בדרבי שהכריע את סדרת רבע הגמר, הזמין בטוויטר להצטרף אליו וגם לפרוק תסכולים. התוצאה הייתה שאלות רבות לגבי אוהדי היריבה העירונית, וכוכב מכבי Playtika תל אביב ענה בלי היסוס. 

"אני חושב שאוהדי הפועל לא אוהבים את ישראל, אם הם היו, הם לא היו שרים שירים על השואה. איך זה יכול להיות שאני אוהב את המדינה שלהם יותר מהם?", התפלא סקוטי ווילבקין בתשובה לאחת השאלות. "לא רק אותי הם לא מכבדים, אלא את כולם, אפילו את השחקנים שלהם הם לא מכבדים. שיחקתי ביוון וזה לא היה קרוב למה שקרה אתמול. שם הושלכו חפצים ואוהדים מיד נתפסו ונזרקו מהאולם. בכל פעם שהיה להפועל תל אביב מיס-מאץ', זרקו משהו על הפרקט".

"אני פשוט לא מבין את זה, לעולם לא הייתי קורא לישראלי 'נאצי'. אסור לעשות את זה", הבהיר ווילבקין. "אני מבין שנאה בין מועדונים, אבל לא את כל הדברים האלה". כשנשאל לגבי הסימונים לגבי ההפסדים הקודמים, השיב: "זו מנטליות של מועדון קטן, איפה ראיתם דברים כאלה חוץ מבהפועל ת"א? נראה לך שזה מה שאמרנו למדריד כשהם ניצחו אותנו, 'לפני שבועיים אנחנו ניצחנו אתכם?'"."למה זה פרובוקטיבי להגיד שאני לא מכבד מישהו שפועל ככה?", שאל ווילבקין את הגולשים. "אתם לא רוצים לדעת מה הם אמרו עלי ועל משפחתי במהלך המשחק. אם אוהדי מכבי היו עושים משהו כזה, הייתי אומר להם להפסיק. אם לא היו מפסיקים, הייתי כועס. הייתי מבהיר שאני לא תומך בזה. עשיתי את זה במשחק האחרון, כשג'ייקובן נפצע ואוהדי מכבי שרקו בוז. כמובן שזה לא אותו מקרה, מישהו יכול היה להיפצע מזה".

"אני לא מרגיש רע לגבי שום דבר שאני אומר עליהם. אני לא אומר שאוהדי מכבי מושלמים, הם עשו דברים משוגעים העונה, אבל אי אפשר להשוות", הדגיש מספר 1 בצהוב. "אם לאוהדי מכבי יש שירים על שואה, בבקשה תיידעו אותי. אם אתה אומר למישהו שהיית רוצה שהוא יהיה בשואה, זה מה שמוציא אותם מאיזון. אוהדי ירושלים תמיד מקללים אותי, אבל אין לי כלום נגדם, זה חלק מהמשחק. התוספת של אוהדי הפועל זה לא חלק מהמשחק, זה מה שמעצבן אותי. כיף לי לשחק בירושלים, אני לא אעשה משהו לא מכבד שם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×