תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

מכבי אלקטרה - הפועל אילת


גמר גביע המדינה | מחזור 1 | 06/02/2014 | 20:45 |  ערוץ 1 | היכל נוקיה
מכבי אלקטרה80
סיום
73הפועל אילת
אזור משחק

הצצה בלעדית לחדר ההלבשה מיד אחרי הזכייה

קבלו הצצה בלעדית לחדר ההלבשה של מכבי אלקטרה ת"א מיד אחרי הזכייה בגביע המדינה, עם נאום הניצחון של בלאט לשחקניו ויתר התגובות.

07/02/2014
ראשי · ארכיון חדשות · הצצה בלעדית לחדר ההלבשה מיד אחרי הזכייה

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

היה היה: "כשעודד הביא גביע למכבי"

בספורט כמו בספורט, אין כמו אירוניות. לקראת גמר הגביע מול עודד קטש, אורן דניאלי שלף מהארכיון את הגמר של 99, אז מס' 10 האגדי לבש צהוב, וסידר למועדון גביע דרמטי ביותר.

05/02/2014
ראשי · ארכיון חדשות · היה היה: "כשעודד הביא גביע למכבי"
מאת: אורן דניאלי
 
ממשיכים להתחמם לקראת הגמר הגדול מחר, ואין כמו קצת אירוניה היסטורית: "כשעודד הביא גביע למכבי".  מרץ 99. הפועל י-ם הראשונה בטבלה פוגשת בהיכל את מכבי לגמר גביע שלישי בין הקבוצות, לאחר שבפעמיים הקודמות י-ם ניצחה. פיני גרשון על הקווים במכבי, אפי על הקווים בי-ם. 
 
דקות אחרונות טובות של י-ם בראשות המילטון מוחקות יתרון קטן של מכבי. י-ם עולה ליתרון ועודד קטש לוקח את המשחק על כתפיו. מכבי להתקפה אחרונה, פיגור נקודה. ירושלים הולכת ל-3 מ-3 נגד מכבי בגמר גביע ביד אליהו? לא ממש.  קטש חודר לסל, סוחט עבירה מאייץ' וולדמן ונשלח אל לקו. חדי העין יבחינו בהמילטון זורק לו מילות טראש טוק שלא עושות על מס' 10 האגדי שום רושם. 
 
י-ם לא עושה כלום עם הכדור שנותר לה בזמן הקצרצר, ומכבי לוקחת את הגביע. פיני גרשון, ש-3 שנים קודם לכן ניצח עם י-ם את הגמר נגד מכבי עושה זאת הפעם בצהוב. חודשיים לאחר מכן מכבי תנצח ללא הביתיות את י-ם בסדרת הגמר 3-1, ותזכה באליפות.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×