תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

פרטיזן בלגרד - מכבי תל אביב


יורוליג - סדרת רבע הגמר | מחזור 3 | 30/03/2010 | 21:45 | בלגרד
פרטיזן בלגרד81
סיום
73מכבי תל אביב
אזור משחק

73-81 לפרטיזן על מכבי בבלגרד

פרטיזן פתחו בהתלהבות, נשענו על הקהל הגדול בבלגרד ושמרו על היתרון עד הסיום, 73-81. פרטיזן מוליכה 2-1 בסדרה.

30/03/2010
ראשי · ארכיון חדשות · 73-81 לפרטיזן על מכבי בבלגרד
73-81 לפרטיזן על מכבי בבלגרד

שתי הקבוצות לא חידשו עם החמישיות בפתיחת המשחק. מכבי פתחה עם אידסון, אנדרסון, פניני, ויזנייבסקי ופישר. רוברטס, וסלי, מקאלב, וראנש וקצ'מן עלו בחמישיית פרטיזן.

מכבי פתחה עם סל של אנדרסון, אך התקשתה מאד מול משחק הפנים של פרטיזן. הגנת הצהובים קרסה אל מול ריבאונד ההתקפה והחדירות של שחקני המארחת, ומכבי ירדה לפיגור 13-6, אחרי 4 דקות ברבע הראשון. הסרבים נהנו מתמיכת הקהל וקלעו כמעט בכל התקפה, ריצת 7-0 שלהם הפכה את היתרון לבריחה, אותה היה גרשון צריך לעצור עם פסק זמן, במצב של 25-12, 2 דקות לסיום הרבע. מכבי לא הצליחה לעשות יותר מדי עד לסיום הרבע, סל של פרקינס בהתקפה האחרונה צמצם קלות, ו- 26-17 לפרטיזן בסיום רבע 1.

צפו בתקציר המשחק

באדיבות SPORT5.CO.IL

באמצעות חמישייה הגנתית מכבי הצליחה לעצור את השטף ההתקפי של המארחים, אך איבודי כדור בהתקפה החזירו את הבטחון לפרטיזן, ששיחזרה את היתרון הגבוה שלה- 33-20, 3 דקות ברבע השני. אנדרסון הצליח להדביק עבירה שלישית לקצ'מן, אך מכבי המשיכה לאבד כדורים ולהפסיד בקרבות הריבאונד, ופרטיזן טיפסה עד ל- 40-24, 4 דקות לסיום המחצית. למרות שהמשיכה להיגרס מתחת לסל, סימנים של התקפה מצד מכבי צמצמו ל- 42-30 אחרי שלשה של אידסון, 2 דקות למחצית. נקודת של ויזנייבסקי ופישר לא עזרו מול השליטה של מאריץ' ומקאלב, ובמחצית: 47-34 לפרטיזן.

דקות מצוינות של פישר החזירו את מכבי לפיגור חד ספרתי בתחילת המחצית השניה. נוכחות דומיננטית עם נקודות של הסנטר צמצמו ל- 47-40, 2 דקות מתחילת הרבע השלישי. החטאות של פרקינס ופישר בהמשך בלמו מעט את הריצה של מכבי, שלשה של קצ'מן קבעה 52-42 לפרטיזן, 4 דקות וחצי ברבע. סדרה של החטאות ואיבודים מתסכלים דרדרה את הצהובים לפיגור השיא שלה במשחק- 16 נק', אך שיפור בהגנה ושלשה של בלות'נטאל החזירו את מכבי למשחק והורידו ל- 60-49, 3 דקות לסיום הרבע. נקודה אחת בלבד נקלעה ע"י הצהובים מכאן ועד לסיום הרבע, כך לא ניתן היה לחזור לעניינים- 64-50 לפרטיזן בסוף רבע 3.

איבוד אחר איבוד של מכבי פתחו רע עבורה את הרבע האחרון, אך שתי שלשות רצופות של ויזנייבסקי ואנדרסון תיקנו צמצמו ל- 66-56, 2 דקות ברבע הרביעי. רוברטס ובלות'נטל החליפו שלשות, והותירו את ההפרש על 10, 71-61, 5 דקות לסיום המשחק. מכבי כבר חזרה העונה כמה פעמים מפיגור גדול ברבע הרביעי , אך כשלון בפעולות בסיסיות ולחימה של שחקני פרטיזן, שלא נתנו למכבי להרים ראש - והצהובים המשיכו לרדוף אחר המארחים עד שתמו 40 הדקות. בסיום: 81-73 לפרטיזן, מכבי יורדת לפיגור 2:1 בסדרה.

למכבי: אנדרסון 13 (4 אב'), אידסון 11 (7 ריב', 5 אס'), פישר 11, פרקינס 10 (7 ריב', 7 איב'), לאזמה 8, ויזנייבסקי 8, בלות'נטאל 6, פניני 4, גרין 2.

לפרטיזן: מקאלב 18, מאריץ' 16, וסלי 14, ורנאס 8, רוברטס 7, קצ'מן 6, בוזיץ' 6, ראזיץ' 3, דקיץ' 2, סינוביץ' 1.


התחלנו לא טוב וגמרנו את עצמינו בתחילת המשחק", אמר פיני גרשון בסיום, "לא צריך לייחס לקהל שלהם יותר מדי מהניצחון. לא הייתה לזה השפעה מהתחלה והשחקנים לא חשבו על זה. אני לא שמעתי על שחקן או מאמן שלא יצא חי ממשחק בגלל. להתמודד עם 19 ריבאונדים שלהם בהתקפה ו-22 איבודים שהיו לנו זה קשה".

על המשחק הבא אמר המאמן: "זה משחק על עונה שלמה לשתי הקבוצות. אמרתם שזה הישג לעלות לפיינל פור אז אם אנחנו קבוצת פיינל פור לגיטימית העלייה לא תהיה הישג, אבל אנחנו לא. הסיפור של עשירים מול עניים ותקציבים לא תופס יותר. אני חושב שאנחנו לא נופלים מהם, אבל עשינו דברים לא טובים ושילמנו על זה. הם היו יותר טובים והניצחון מגיע להם. השחקנים הבטיחו לי רק שלושה משחקים, הם לא עמדו בהבטחה".

אנדרו וויזנייבסקי, שקלע 8, אמר בסיום: "היו לנו יותר מדי איבודים ולא היתה לנו שום הזדמנות ליצור מומנטום במהלך המשחק. ידענו מראש שאנו באים לשני משחקים ועכשיו אנו חייבים להיות מפוקסים ולהילחם על החיים שלנו. בכל פעם שלקחנו קצת הם חזרו ושוב ייצרו פערים עלינו. עכשיו באמת אסור לנו להשאיר כלום לאח"כ. אנחנו חייבים זיכרון קצר".

דורון פרקינס הוסיף: "עשינו טעויות שעלו לנו במשחק. התחלנו לא טוב בהגנה. הם כפו עלינו את המשחק שלהם, נהיה חייבים להיות הרבה יותר אגרסיביים ביום חמישי".

דיאור פישר סיכם: "לא עשינו את העבודה שלנו. עכשיו אנחנו צריכים לנוח קצת ולהגיע מוכנים ליום חמישי כי אנחנו יודעים שאנחנו יכולים לנצח אותם".

דייויד בלות'נטאל אמר בקצרה: "הפסדנו את המשחק בריבאונד. היינו חייבים לסגור יותר טוב".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×