תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

פלמנגו - מכבי אלקטרה


משחקי הכנה | מחזור 1 | 27/09/2014 | 03:30 |  5LIVE | ריו
פלמנגו66
סיום
69מכבי אלקטרה
אזור משחק

גודס: "אני מצפה מהקבוצה שלי להרבה יותר"

במכבי אלקטרה ת"א שמחים על הניצחון על פלמנגו במשחק הראשון, אך יודעים שזה עלול לא להספיק להמשך. גודס: "הכל פתוח לקראת יום ראשון ולא יהיה קל" (צילום: FIBA America).

27/09/2014
ראשי · ארכיון חדשות · גודס: "אני מצפה מהקבוצה שלי להרבה יותר"

מאמן מכבי אלקטרה ת"א, גיא גודס, אמר בסיום: "ציפינו לסוג המשחק הזה של פלמנגו, פיזי ועם הרבה זריקות ל 3. שתי הקבוצות התקשו התקפית. לקראת הסוף מצאנו את הקצב שלנו, ועשינו כמה סלים שהביאו לנו את הניצחון.

אולי הגוף של השחקנים עדיין באזור הזמן של ישראל, שם אמצע הלילה עכשיו, ובראשון אני מקווה שיהיה יותר קל. פלמנגו הלכו חזק על ריבאןנד התקפה והצליחו להאט לנו את המשחק. לא קלענו טוב מבחוץ ומהעונשין, והחטאנו גם ליי אפים.

אנחנו חייבים לשחק יותר טוב. אפילו שזו קבוצה חדשה ועוד לא התאמנו הרבה, אני מצפה מהקבוצה שלי להרבה יותר. הכל פתוח לקראת יום ראשון ולא יהיה קל. פלמנגו קבוצה טובה ומשחקת בבית ותקבל תמיכה גדולה מהקהל. אני בטוח שבעתיד נשחק יותר טוב, אבל אין לנו את הזמן הזה לחכות. אנחנו צריכים לנצח כבר עכשיו, בטח כשמשחקים על תואר".

המצטיין במשחק, ג'רמי פארגו, אמר: "במחצית הראשונה נתנו להם לעשות מה שהם רוצים, ובמחצית השנייה היינו יותר אגרסיביים וזה מה שהביא למהפך. אסור לנו לחכות למחצית השנייה כדי להתעורר. פלמנגו קבוצה טובה מאוד. יש לה ״סייז״ מרשים ואנחנו צריכים להוציא אותם משיטת המשחק שלהם ולא להיגרר אחריהם. לא משנה לי כמה אני קולע, הפוקוס שלי הוא לנצח ולעזור לקבוצה כמה שיותר. צריך להתכונן היטב ליום ראשון, לא יהיה קל, וחייבים להיות מפוקסים לכל אורך הדרך".

קפטן הצהובים, גיא פניני, סיכם: "היה משחק מאוד קשוח וציפינו לזה. במחצית השנייה קיבלנו החלטה שמשחקים עם אנרגיה ונחישות, אחרי שבמחצית הראשונה היינו קצת רדומים, אולי בגלל השעה או הג׳ט לג, לא יודע. בהחלט יש לנו מה לשפר, אבל עכשיו נתרכז בלנצח עוד משחק ולהניף את הגביע. 3 נקודות זה הפרש נזיל. הבנו שביום ראשון האולם יהיה מלא וזה טוב מאוד, אנחנו חיים בשביל המשחקים עם האווירה המדהימה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×