תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

פלמנגו - מכבי אלקטרה


משחקי הכנה | מחזור 1 | 28/09/2014 | 18:00 |  5LIVE | ריו
פלמנגו90
סיום
77מכבי אלקטרה
אזור משחק

פניני: "אני מאמין שנשתפר ונהיה יותר טובים"

במכבי מאוכזבים מההפסד לפלמנגו במשחק השני בגמר הגביע הבין יבשתי, אך יודעים שיש עוד זמן לתקן. גודס: "אני בטוח שנגיע לתחילת העונה ביורוליג ובליגה הישראלית מוכנים".

29/09/2014
ראשי · ארכיון חדשות · פניני: "אני מאמין שנשתפר ונהיה יותר טובים"
מאמן מכבי אלקטרה ת"א, גיא גודס: "עם כל הצער אנחנו רק חודש ביחד, כנראה אנחנו עדיין לא מוכנים לרמת האינטנסיביות ולרמת המשחקים האלה, זה לוקח זמן. הייתי גאה מאוד לראות אוהדים יהודים וישראלים עם דגלי ישראל ביציעים. 
 
אופי של קבוצה נמדד דווקא בתקופות הקשות, לצערנו נקלענו לכך כבר בתחילת העונה ואין לנו זמן להתאקלם. אני בטוח שנצמח גם כבודדים וגם כקבוצה ונגיע לתחילת העונה ביורוליג ובליגה הישראלית מוכנים".
 
קפטן הקבוצה, גיא פניני: "בהחלט הרגשה לא נעימה להפסיד תואר. פיספסנו, פישלנו. ברכות לפלמנגו ששיחקו ממש טוב. הלוואי שבכל אולם תהיה כזו אווירה, זה עושה רק טוב לספורט.
 
אנחנו צריכים להסתכל קדימה, זו רק תחילת העונה. אנחנו רק אחרי חודש של אימונים, עם קבוצה חדשה, וכבר משחקים על תואר, זה לא פשוט. יש לנו עוד דרך ארוכה ואני מאמין שנשתפר ונהיה יותר טובים.
 
קליבלנד זה המשחק הבא, עוד חוויה אדירה, לשחק מול דיוויד בלאט והשחקנים הכי טובים בעולם, אבל הכי חשוב עכשיו זה להסתכל על עצמנו ולהתחיל לשחק יותר טוב".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרםגיא גודס

גיא גודס


אייקון ציטוטעם כל הצער אנחנו רק חודש ביחד, כנראה אנחנו עדיין לא מוכנים לרמת האינטנסיביות ולרמת המשחקים האלה, זה לוקח זמן. הייתי גאה מאוד לראות אוהדים יהודים וישראלים עם דגלי ישראל ביציעים. אייקון ציטוט
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×