תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

משפחות גולדשטיין-אלמוג, זוהר ולביא קיבלו חיבוק באימון הקבוצה

מכבי אירחה שלוש משפחות שאיבדו את יקיריהן או חזרו מהשבי, עם מפגש עם השחקנים, מתנות והדלקת נר חנוכה. קטש: "מרגש בצורה יוצאת דופן"

10/12/2023
ראשי · תרומה לקהילה · משפחות גולדשטיין-אלמוג, זוהר ולביא קיבלו חיבוק באימון הקבוצה
מכבי Playtika תל אביב ניצלה את החזרה לישראל לראשונה מזה חודשיים כדי לארח באימון בהיכל מנורה משפחות מכביסטיות שאיבדו את יקיריהן ב-7 באוקטובר: משפחת גולדשטיין-אלמוג, משפחת זוהר ומשפחת לביא. הן צפו מהצד באימון שהעביר המאמן עודד קטש, ובסיומו קיבלו מתנות, החתימו את השחקנים והצטלמו איתם, וגם שיחקו עמם כדורסל. בסיום הדליק יו”ר המועדון עו”ד שמעון מזרחי נר רביעי של חנוכה במעמד מרגש שכלל גם את בעלי המועדון דייויד פדרמן ואודי רקנאטי.

“האירוע שקרה פה מרגש בצורה יוצאת דופן”, אמר מאמן מכבי עודד קטש, “זה המסר - אנחנו מנסים לחזור לאיזשהי שגרה ספורטיבית כדי לנסות לשמור על הקיים. הראש עם אלה שנמצאים שם, צריך להחזיר אותם הביתה”.

“מכבי זה קודם כל משפחה, זה מועדון שמחבק את אנשיו ואת המדינה”, הוסיף סנטר מכבי רומן סורקין, “זה כבוד בשבילנו לארח אותם פה, לעשות את המעט שאנחנו יכולים, זו ברכה. אנחנו מודים להם שהם באו לפה, ושמחים שאולי איכשהו קצת עזרנו. כיף לשחק איתם ולראות אותם מחייכים קצת”.

דורון ג’מצ’י, סמנכ”ל שיווק ומכירות במועדון, סיפר על המפגשֻ: “הזמנו לאימון ילדים ומשפחות שהיה חשוב לנו וגם להם שיבואו לספוג את האווירה המכבית, לקבל חיבוק, לקבל תמיכה, להיפגש עם השחקנים, להדליק עם שמעון מזרחי נרות של חנוכה. זה מרגש בגלל שאתה רואה את הממשק שלהם עם השחקנים - אפילו לשניה וחצי שהם יוצאים מה’מצב’ שנכפה עליהם וקצת מחייכים. זה משהו שגם עוזר לשחקנים, הם באים לחזק ויוצאים מחוזקים. נדע לאזכר ולהזכיר את כל מי שתמך בנו במכבי ולא רק, כשיחזרו המשחקים להיכל נדע להיפרד בצורה נאותה מכל מי שצריך שניפרד ממנו”.


משפחת גולדשטיין-אלמוג מכפר עזה איבדה את אבי המשפחה נדב ואת הבת הבכורה ים. האם חן ושלושת הילדים הנוספים, אגם, טל וגל, נחטפו לעזה ושוחררו אחרי 51 ימים. הבנים גל (בן 11) וטל (בן 9) הגיעו יחד עם דודתם ענבר, שבראיון לאתר הרשמי של מכבי בחודש שעבר סיפרה שהחלום הכי גדול שלה הוא לחזור איתם להיכל. הם החתימו את השחקנים על כדורי סל והפגינו כישורים גם על הפרקט.

אריאל זוהר בן ה-13 מניר עוז התייתם בשבת השחורה משני הוריו, כאשר גם אחיותיו וסבו נרצחו באותה מתקפת טרור מסואבת. אריאל זכה לחיבוק חם משחקני מכבי והחזיר את החיוך לפניו כשעשה משהו שמעטים לפניו הצליחו לעשות - לחסום את ג’וש ניבו.

משפחת לביא איבדה את בנה, עומרי, שבשביעי באוקטובר יצא למסיבת הטבע “נובה” ליד קיבוץ רעים ולא חזר ממנה. בני משפחתו התרגשו להיפגש עם אליליו של עומרי ולהחליף כמה מילים עם עודד קטש ודורון ג’מצ’י.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×