תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

דיברתולומיאו: "זה דרבי וצריך לנצח"

קפטן מכבי מתכונן: "צריכים להיות מוכנים למאבק של 40 דקות". קטש: "זה הזמן שלנו לעשות את העבודה על הפרקט ולהפגין את האיכויות, העוצמה והמחויבות שלנו"

11/02/2024
ראשי · חדשות · דיברתולומיאו: "זה דרבי וצריך לנצח"
מכבי Playtika תל אביב תארח הערב דרבי שני העונה בליגה ביד אליהו (19:30, שידור ישיר ב-5SPORT - ערוץ 55). בעלי המנוי יוכלו להיכנס עם המנוי הדיגיטלי להיכל, כאשר כידוע כבר אין מגבלת קהל עקב המצב הבטחוני. אוהדי האורחת יוכלו להיכנס דרך שערים 4-5 ליציעים המיועדים להם. 

"אין מה להגיד, זה דרבי וצריך לנצח", אמר בעברית הקפטן ג'ון דיברתולומיאו, והוסיף באנגלית: "יהיה משחק ענקי. כולם יודעים מה המשמעות של דרבי לשחקנים, למועדון, לאוהדים ולהנהלה. אין הרבה מה להגיד מלבד זה שאנחנו צריכים להיות מוכנים למאבק של 40 דקות ולהשיג את הניצחון". "משחק חשוב מאוד. דרבי זה משהו אחר, בייחוד כשמדובר כאן על משחק בית מול הקהל שלנו", הדגיש גם עודד קטש. "זה לא זמן לדיבורים. עכשיו זה הזמן שלנו לעשות את העבודה על הפרקט ולהפגין את האיכויות, העוצמה והמחויבות שלנו". 

"אנחנו מגיעים מוכנים למשחק חשוב מאוד מבחינתנו", הבהיר רפי מנקו, שמחזיק העונה בממוצעים של 11.9 נקודות, 6.1 ריבאונדים ו-1.3 חטיפות למשחק במסגרת הליגה. "נבוא לשחק את המשחק שלנו במטרה להשאיר את הניצחון בבית שלנו". 

אחרי הדרבי תארח מכבי את עירוני רמת גן ביום שלישי ובשישי בצהריים תתארח אצל הפועל ירושלים.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×