תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

"היום הבנו כמה הקהל חסר לנו"

מכבי הביסה 78:95 את הפועל בדרבי הביתי הראשון העונה, לעיני היכל מלא. קולסון: "ידענו כמה זה חשוב עבורנו ועבור המועדון"

11/02/2024
ראשי · חדשות · "היום הבנו כמה הקהל חסר לנו"
מכבי Playtika תל אביב צבעה את העיר בצהוב בוהק, והעניקה לאוהדים בהיכל תזכורת לימים שלפני המלחמה. במשחק הראשון לעיני היכל מלא מאז אותו משחק נגד פרטיזן ב-5 באוקטובר, הצהובים הביסו 78:95 את הפועל תל אביב בדרבי חד-צדדי ועלו למאזן 3:7 בליגה. בונזי קולסון הצטיין עם 19 נקודות ו-9 ריבאונדים, ביחד עם ארבעה שחקנים נוספים בספרות כפולות.

“זה כיף גדול, האווירה פה מדהימה, הקהל שלנו מדהים”, אמר בסיום עודד קטש, “כל הזמן דיברנו ואמרנו אחרי משחקים כמה אנחנו מתגעגעים ונראה לי שהיינו בהלם בהתחלה מרוב האנרגיות. כמה שחשבנו שהתגעגענו, היום הבנו כמה זה היה חסר לנו”.

“כשבנינו את הקבוצה לא בנינו אותה כקבוצת הגנה מבחינת אופי השחקנים”, הודה מאמן מכבי, “אבל היה לנו ברור שנצטרך לשמור טוב יותר והדחיפה של הקהל עזרה לנו. היו לנו דקות טובות של הגנה ואני שמח על כך”.המאמן הצהוב המשיך: “זה ניצחון מיוחד כי זה דרבי. כל ניצחון נותן לנו קצת אוויר ושומר אותנו מעל המים, כי אנחנו עם הלשון בחוץ לקראת פגרת הנבחרת. אנחנו בלו"ז מאוד קשה, בנינו על האנרגיות של הקהל וזה מה שהיה לנו היום”.

"אנחנו מתים על חסיאל ריברו, יש לו אופי מדהים ואנרגיות טובות", החמיא קטש לסנטר הקובני, שרשם דאבל-דאבל. "בטח מבחינה שלו, אני אצטרך ללמוד להשתמש בו יותר. יש בו הרבה איכויות".

"כיף לשחק מול אולם מלא”, אמר בונזי קולסון, “ידענו כמה זה חשוב עבורנו ועבור המועדון. אני לא חושב שהיה לנו משהו להוכיח, זאת עונה ארוכה ויש עליות וירידות. כל עוד נשחק ביחד, אנחנו נהיה בסדר".

"כל משחק חשוב, אבל כמובן שלדרבי יש משמעות נוספת בשבילנו. אני שמח שהגבנו, הייתה לנו הגנה טובה", סיכם ג'ון דיברתולומיאו במסיבת העיתונאים. "הם עדיין קבוצת התקפה טובה, אבל עשינו מה שצריך כדי להשיג את הניצחון"."דיברנו הרבה על ההכנה למשחק ואיך במשחק הקודם איבדנו אנרגיות בחמש הדקות האחרונות. הפעם האוהדים שלנו דחפו אותנו עד הסיום", הסביר הקפטן. "אנחנו משחקים הרבה משחקים ויש הרבה עליות וירידות. אנחנו עוד לא מתמקדים בירושלים, אלא מנסים קודם ליהנות מהניצחון הזה. נגיע לאימון הבא ונתרכז קודם ברמת גן. אנחנו יודעים שאנחנו רודפים אחרי הפועל במירוץ למקום הראשון".

"ג'ייק הוא המקצוען המושלם, הוא תמיד מוכן כשקוראים לו. הכניסה שלו שינתה את המשחק. תמיד צריך להיות מוכנים וככה עושים המנהיגים אצלנו", סיים דיברתולומיאו עם מחמאות לחבר הטוב.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×