תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

"יש עוד משחק ואז נהיה עם הראש בסדרה"

המאמן עודד קטש אחרי 73:108 בחוץ על הפועל חיפה: "עומר מאייר מהצעירים הכי מוכשרים שיצא לי לראות". הגארד: "כל יום אני לומד משהו חדש על ומחוץ למגרש"

18/04/2024
ראשי · חדשות · "יש עוד משחק ואז נהיה עם הראש בסדרה"
"אני מרוצה שניצחנו, למרות שאני קצת מודאג מהפציעה של רפי", הבהיר המאמן עודד קטש בסיום הניצחון 73:108 בחוץ על הפועל חיפה. "שיחקנו טוב והיינו באנרגיות טובות, זה לא דבר מובן מאליו בתוך לוח המשחקים הזה". 

עומר מאייר פלירטט עם טריפל דאבל (9 נקודות, 8 אסיסטים ו-7 ריבאונדים) והמאמן החמיא: "עומר מוכשר מאוד, מהכי מוכשרים שלי יצא לראות. בחור צעיר ורציני מאוד. לא תמיד הוא מקבל הרבה דקות והפעם לקח את זה בשתי ידיים". כשנשאל על הפצועים, ענה: "לפי התכניות, ג'ון אמור לשחק בשבת. לגבי רפי, נראה מה המצב שלו". 



"אני בעיקר גאה", הסביר קטש כשנשאל על הסדרה הצפויה מול פנאתינייקוס. "יש לנו לעבור עוד משחק (מול באר שבע במוצ"ש) ואז כולנו נהיה עם הראש בסדרה. מתרגשים מהמעמד, אני חושב שאנחנו מגיעים בכושר טוב אבל נגד קבוצה בהחלט איכותית ונשחק באווירה מיוחדת. נהיה בהחלט מוכנים לאתגר". 

"שיחקנו טוב, חזרנו לעקרונות שלנו והיה ניצחון כיפי", הסביר עומר מאייר. "אנחנו לא מתעסקים ברצף, אלא מנסים לבוא כל משחק ולהתרכז בדברים שבשליטה שלנו. כל יום אני לומד משהו חדש על המגרש ומחוץ למגרש". כשנשאל מה הוא לומד מרכז כמו תמיר בלאט, השיב הגארד הצעיר: "וואו, לא יודע מאיפה להתחיל. קצבים, טיימינג, שליטה - זו זכות".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×