תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

קטש: לא חושב שתהיה בעיה של אנרגיות

המאמן הבהיר במסיבת העיתונאים לקראת גמר הגביע: "השחקנים מבינים את הסיטואציה ואני סומך עליהם". ג'ון דיברתולומיאו: "אנחנו מצפים למשחק קשה"

15/05/2024
ראשי · חדשות · קטש: לא חושב שתהיה בעיה של אנרגיות
קטש: לא חושב שתהיה בעיה של אנרגיות
מכבי Playtika תל אביב תתמודד מול הפועל ירושלים בגמר גביע המדינה, שייערך בחמישי בערב בהיכל מנורה מבטחים (21:00, שידור ישיר ב-5SPORT - ערוץ 55). שתי הקבוצות התמודדות זאת מול זו באותו המעמד גם בעונה שעברה בירושלים, אז ניצחו האדומים. הירושלמים זכו עד כה שבע פעמים בתואר והמכבים הניפו אותו כבר 45 פעמים.

"אנחנו בעונה מטורפת מאז השבעה באוקטובר וגם הגביע תפס אותנו בטיימינג לא ממש אופטימלי מבחינתנו", הזכיר המאמן עודד קטש במסיבת העיתונאים החגיגית לקראת הגמר. "אנחנו יודעים אילו נפילות יש ואני שמח שמצאנו את הדרך לשחק בחצי הגמר. אנחנו מספיק שנים בכדורסל ואנחנו מבינים שאנשים מצפים מאיתנו לעשת הכל בקלות"."אנחנו צריכים לעלות בגישה שזה יהיה ממש מיוחד אם נזכה בגביע. אם נעשה את זה, אנחנו צריכים להיות ממש גאים", הדגיש קטש. "יצא לי קצת לראות את המשחקים האחרונים מול ירושלים. אמרתם שהיה מרשים? יש לי כמה הערות ואדבר על זה עם השחקנים". כשנשאל על הקשיים בפתיחה בחצי הגמר, הבהיר המאמן: "די ברור לנו שבגמר גביע אי אפשר להתחיל ככה משחקים.  בלוח הזמנים המטורף שלנו הבנו שאסור להגיע נינוחים. שחקנים מודעים, מבינים את הסיטואציה ואני מאוד סומך עליהם. אני לא חושב שהפעם עם התפאורה מסביב תהיה בעיה של אנרגיות".

כשנשאל על החסרון של ווייד בולדווין, שנר בתחילהעונהגם מגמר גביע ווינר, אמר קטש: "אנחנו מעדיפים להיות איתו, אבל אני לא מחדש שום דבר. הוא חלק גדול ממה שקרה פה בשנתיים האחרונות. ידענו גם לנצח ללא שחקנים מובילים. אנחנו מצפים למשחק מאתגר. יש לנו הרבה כבוד לדברים שהם עושים בירושלים, יש להם את החוזקות שלהם"."לא לזכות שנתיים בגביע זה מאכזב, זאת מטרה שלנו בכל עונה", אמר הקפטן ג'ון דיברתולומיאו. "ירושלים הקשו עלינו מאוד בשנים האחרונות, ואנחנו מצפים למשחק קשה. הייתה עונה ארוכה של משחקים מחוץ לישראל ולא מול האוהדים שלנו. זה משחק אחד על זכיה בתואר, מהערבים האלה שעושים רק טוב לכדורסל הישראלי".

"יש הרבה שחקנים בשתי הקבוצות שנפגשו בגמר גם בעונה שעברה, אז התפתחה פה יריבות טובה", הסביר דיברתולומיאו, שהניף את גביע המדינה ב-2021, ודיבר על התקוה שלו: "יהיה מיוחד לזכות באולם הביתי שלנו, עוד לי יצא לי לחוות את זה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×