תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

נפתחה תקופת חידוש המנויים

אלפי מכביסטים כבר ברשימות ההמתנה, בואו להבטיח מקום בהיכל. מחיר המחדש ושמירת המקומות בתוקף רק עד 8 ביולי, המדיניות בנוגע למשחקי היורוליג כאן

10/06/2024
ראשי · חדשות · נפתחה תקופת חידוש המנויים
נפתחה תקופת חידוש המנויים
נפתחה תקופת חידוש המנויים לעונת 2024/25. לרשות בעלי המנויים בעונה הנוכחית אפשרות להבטיח את מקומם לשנה נוספת במחיר מחדש, שיהיה בתוקף עד 8 ביולי. זה גם המועד האחרון לשמירת המקומות, כאשר ב-15.7 תיפתח לקהל הרחב מכירת כל המקומות הפנויים. 

אלפי מכביסטיות ומכביסטים כבר הצטרפו לרשימת ההמתנה למנויים חדשים, לאחר שבקיץ שעבר נמכרו כל המנויים האפשריים. מחירי המנויים נותרו ללא שינוי ועל אף אתגרי כל השנה החולפת, מכבי Playtika תל אביב תמיד צועדת קדימה בראש מורם לעבר המטרות הבאות. 

מה עושים עם חוסר הוודאות? 
קיים חשש לגבי קיום משחקים בישראל? פשוט מאוד: על כל משחק יורוליג בעונה הסדירה 2024/2025 הכלול במינוי, שלא ייערך בארץ עקב המצב הבטחוני (עד 17 משחקים), בעל המנוי יהיה זכאי לקבל זיכוי או החזר כספי (לבחירת המנוי) בשווי 3% ממחיר המנוי ששולם בפועל (כלומר, עד לסה"כ החזר מקסימלי של 51% ממחיר המנוי ששולם). ההחזרים יתבצעו לאחר תום עונת המשחקים, בהתאם ובכפוף למפורט בתקנון המנויים והכרטיסים של מכבי. לתשומת ליבכם, במקרה של קיום משחקי פלייאוף/פלייאין בארץ סכום ההחזר עשוי להשתנות, כמפורט בתקנון. למען הסר ספק, מובהר כי האמור לעיל מהווה תמצית בלבד וכי נוסחו המלא של תקנון המנויים והכרטיסים הוא המחייב. 

איך מחדשים? 
פשוט לוחצים על הכפתור בהמשך, מתחברים עם שם משתמש וסיסמה למנוי הדיגיטלי, רואים את כל הפרטים ומשלימים את החידוש. מה עושים מנויי פרסום? 
מתקשרים למחלקת המכירות בטלפון 2024* או שולחים מייל לכתובת pirsum@maccabi.co.il


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×