תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

שרף: "עבדנו קשה ואנחנו באים מוכנים"

המאמן דיבר במסיבת העיתונאים הרשמית לקראת הפיינל פור. שארפ: "זה או שאתה מנצח או שאתה הולך הביתה". צפו בתגובות.

25/05/2008
ראשי · ארכיון כתבות · שרף: "עבדנו קשה ואנחנו באים מוכנים"
שרף: "עבדנו קשה ואנחנו באים מוכנים"

מנהלת הליגה קיימה הבוקר את מסיבת העיתונאים לקראת הפיינל פור הישראלי, אשר נפתחה דווקא בהפסקת חשמל באמצע דבריו של מנחה הטקס, אמנון פאר. דוד דגן, יו"ר הועדה המקצועית באיגוד השופטים, חשף את שמות השופטים לפיינל פור: סמי בכר, משה ביטון, גיל עובד, יערי רייניש, ספי שמש, יאיר מיכאלי, גילי כהן, עומר אסתרון. השיבוצים הסופים יינתנו לשופטים ביום שלישי בצהריים.

מיקי דורסמן, מאמן חולון: "הפועל חולון לא היתה במעמד הזה לא מעט שנים, עברנו שנה מאד לא קלה. אנחנו שמחים שיצאנו מחוזקים, גם הקבוצה וגם האוהדים. הגענו להישג המרשים של המקום הראשון בזכות העוזרי מאמנים והשחקנים שלנו, עשינו עבודה יסודית אבל יש לנו משימה קשה מאד בחצי הגמר. רוני מאמן יותר מנוסה ממני, שחקנים שהיו בגמרים ובפיינל פורים אחרים והם מכירים את המעמד. אנחנו מגיעים למשחק כאנדרדוג, ואנחנו מודעים שמקום ראשון לא מרשים אף אחד".

"עם הניצחונות בא התאבון. אין מאמן או שחקן שלא רוצה לקחת אליפות, אבל אנחנו ישראלים, אנחנו מנסים לא לחטוא בחטא היוהרה. כולם ינסו לקחת אליפות אבל אף אחד לא יגיד לך את זה. אנחנו משחקים עם קבוצות שיש להם תקציבים מאד גדולים. אני מאחל לעצמי ולכל אחד שתהיה לו עונה גרועה כמו שהיתה לצביקה שרף, ולעצמי שאני לא אפחד מכל קבוצה שתתמודד מולי. נעשה את כל מה שאפשר ולאן שאלוהים יקח אותנו".

ניצחנו את נהריה כמה פעמים העונה אבל למשחק האחרון לא הגענו. ברור לכם שזה לא אותו משחק, זה משחק אחד של 40 דקות. ההיסטוריה לא קובעת כלום, אנחנו מקווים שנהיה יותר מוכנים ונחושים. אנחנו חבורה של רעבים".

ליאור לוי, קפטן הפועל חולון: "יש פה חבורה נהדרת, 4 קבוצות שהוכיחו את עצמן במהלך השנה. למדתי מהקפטנים האחרים הרבה, יש לנו תחושה של שליחות עבור העיר והקהל שלנו, יש לנו משימה לבצע ואני מקווה שנבצע אותה על הצד הטוב ביותר".

צפו במסיבת העיתונאים לקראת הפיינל פור

באדיבות Sport5.co.il

דריק שארפ: "בהצלחה לכולם, הקבוצות הטובות ביותר הגיעו לכאן, ובואו נשחק.אני רוצה להודות לקופל שעשה את הפיינל פור שלא משנה איזה מקום אתה מסיים. זה לא משנה כמה מפסידים בליגה. בפיינל פור זה או שאתה מנצח את ההולך הביתה, לכולם יש סיכוי שווה. התקשורת יכולה להחליט מי הפייבורטית, כל קבוצה פה רוצה להיות פייבוריטית וכולן חזקות מאד".

צביקה שרף: "אני מאד שמח להיות במעמד הזה, מכבי ת"א עושה ותעשה ביומיים הקרובים את כל ההכנות להגיע במצב הכי טוב שרק אפשר, כולם יודעים מה עומד על כף המאזניים. יש קבוצה טובה מאד מולנו, אנחנו נעשה הכל כדי להיות מוכנים למשחק הכי טוב שאפשר, יחד עם כל המועדון וכל צוות האימון והשחקנים. מקווה שנצליח להשיג את מה שאנחנו רוצים. אנחנו מרוכזים בהתכוננות לפיינל פור, עשינו כל מה שאפשר. אתם תראו מכבי טובה, נחושה, בכושר טוב".

אפי בירנבוים, מאמן בני השרון: "אנחנו גאים להיות שנתיים ברציפות בשיא של הכדורסל הישראלי, אנחנו מאד נהנים, כל מאמן וכל ספורטאי רוצה להגיע למעמדים האלה. אנחנו מקווים להראות לכולם את הרמה הגבוהה. אני אהיה מאד מאוכזב אם לא ניקח את האליפות. תמיד יש מחר בכדורסל, תמיד יש מחר בחיים. אני אהיה מאוכזב אם לא ניקח אבל המועדון שלנו מאד גאה שהוא הגיע לאן שהוא הגיע. עכשיו או לעולם לא, למדנו בספורט שתמיד יש דברים חדשים".

מאיר טפירו, קפטן בני השרון: "אנחנו מקווים לשחק כדורסל כייפי, כדורסל של ביחד, אני מקווה שהכדורסל ששיחקנו עד היום יגיע גם לפיינל פור. חזרתי מפציעה, אני עובד קשה בשביל להיות בכושר טוב לפיינל פור ולהציג יכולת טובה ואני מקווה שזה מה שיהיה".

רוני בוסאני, מאמן נהריה: "הקבוצה שלנו מייצגת את נהריה וסביבותיה ואני מקווה שהיא מייצגת גם את כל שאר הפריפריות שמחוץ למרכז. אנחנו בכושר טוב לאחרונה ואני מקווה שזה ימשיך כך, יש רצון ורעב ובהצלחה לכולם".

ברק פלג, קפטן עירוני נהריה: "יש לנו תחושת שליחות, אנחנו באים מסיטואציה טובה, אנחנו לא מחשיבים את עצמנו לחלשים. חשבתי שאני אגיע לארוע כזה הכי מבוגר אבל תמיד שאני פוגש את דריק שארפ זה עושה לי טוב. אחת הסיבות שנשארתי בנהריה זו הידיעה שלא סיימתי את דרכי שם בציפיה שבאמת נהיה במקום הזה שאנחנו נמצאים היום. יכול להיות שזה פיינל פור אחרון, יכול להיות שלא. המשפחה שלי לא מסוג המשפחות שמלווים אותי לכל מקום אבל יש תחושה טיפה שונה שכולם מאחורי".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×