תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

וויצ'יץ': "זה אסון". בורשטיין: "הרגשת ריקנות"

שחקני האלופה היוצאת ניסו לעכל את ההפסד לחולון. ניקולה: "זה אסון, אבל קודם כל צריך לברך את חולון על משחק גדול ואליפות"

29/05/2008
ראשי · חדשות · וויצ'יץ': "זה אסון". בורשטיין: "הרגשת ריקנות"
וויצ'יץ': "זה אסון". בורשטיין: "הרגשת ריקנות"

ניקולה וויצ'יץ' היה הראשון להתייצב מול המצלמות: "זה אסון, אבל קודם כל צריך לברך את חולון על משחק גדול ואליפות. זה קורה, מדובר במשחק אחד והכול יכול לקרות. העונה הזאת התחילה רע ונגמרה רע, היו לנו פציעות, חילופי מאמנים וזה מה שקרה בסוף. אני מכיר את הקבוצה ואת האנשים וזה לא יעבור בשקט. יעשו הכול כדי להחזיר את הקבוצה למסלול".

צביקה שרף אמר בסיום: "כמאמן, אני אחראי על כל מה שקרה במגרש, טוב ולא טוב. אני אשם על זה שקיבלנו סל 6.5 שניות לסיום, אני אשם שלא לקחנו ריבאונד והחטאנו מהעונשין. אין מחלוקות ביני לבין השחקנים, מנתחים יותר ממה שזה באמת. כאשר מחפשים מתחת לאדמה גם מוצאים".

תמונה מצורפת

"יש לי זמן עכשיו לחשוב עם עצמי. אין לי תשובה כרגע לשאלות לגבי העתיד. מיקי ציין משהו לגבי הכח של חולון. היתה להם אהבה, כימיה וחיבור קבוצתי נדיר. היו במכבי כמה קבוצות כאלה שהתחברו, אין לי טענות לקבוצה שלי, אבל הלחץ במכבי אחר. לחולון לא היה לחץ, עכשיו כשהם אלופים כן יהיה להם".

טל בורשטיין הוסיף: זו הרגשת ריקנות. הסתיימה עונה בלי תואר ובמכבי לא קורה כל שנה או כל עשור, אבל אין מה לעשות, זה קרה וצריך לתת קרדיט לחולון על עונה ועל פיינל פור מצויין. זה לא משנה איפה זה קרה, הפסדנו את האליפות וזה כואב, אבל היום האולם היה נייטרלי. מה לעשות? זה מה שיש. אני מאמין שאגמור את הלילה בשלום, אין מה להגיד על העונה הבאה".

וויל ביינום התקשה להאמין: "זה סיוט. צריך לתת קרדיט לחולון על הזריקה המדהימה שמאליק קלע בסיום. הייתי בצד השני של זריקה כזו בשנה שעברה שג'יימי ניצח לנו את המשחק. השנה זה נגדנו וזה שובר את הלב, אבל זו הייתה זריקה מעולה. עבדנו קשה כל העונה, הגענו לגמרים כל העונה. אני לא חושב שאנחנו לא קבוצה טובה. כמה זריקות שהיו נכנסות והיינו מסיימים עם שלושה תארים. לפעמים קבוצות לא זוכות בתארים 30 שנה, אבל במכבי מצפים לזכות בהכול. זה מאכזב אבל התאמצנו כל העונה ונתנו הכול. לא יודע על עונה הבאה עכשיו".

תמונה מצורפת

עומרי כספי: "היינו במרחק של 6.5 שניות מאליפות ומגיע להם כל הכבוד. אני לא חושב שזה מאפיין את העונה. הפסדנו גמר שהיה אמור להיות שלנו, אבל זה קורה. מכבי לא רוצה להתרגל להפסדים ואני מקווה שנלמד ונתחזק מזה. אני לא חושב שחולון יותר טובה מאיתנו, אבל זה משחק אחד. אם הייתה סדרה היינו רואים חולון אחרת . במשחק אחד זה מאוד קשה".

דרק שארפ, אמר: "מחר יום חדש, צריך ללכת הביתה לשחק עם הילדים ולחשוב. זה הספורט, זה הכדורסל, דברים כאלה קורים ויהיו עוד הזדמנויות. אולי לחולון הגיע".

מיקי דורסמן, מאמן חולון, אמר בסיום: "אני לא יודע מה זה סינדרלה", הוא אמר, "אנחנו באנו לפה לנצח. יש לנו שחקנים לא מהעולם הזה, גברים אחד אחד, אנחנו לא אנדרדוג, אף פעם לא היינו. העוזרים שלי, צביקה ועופר, פשוט אדירים. כל החבר'ה מסביב, מחלקת הנוער, אפסנאים ומעל כולם האוהדים - מגיע להם. אין לכם מושג כמה אני מאושר".

על מכבי ת"א אמר: "מגיע למכבי שאפו על הדרך שלהם במשך 40 שנים, הם לקחו את האליפות כי היא היתה שם. אנחנו רצינו אליפות, ולקחנו. הגדולה שלנו היא שעשינו את זה בתקציב הרבה יותר קטן. תפסנו את מכבי בעונה חלשה. אני מאחל לי, לחולון ולכל אגודה אחרת בארץ להיות מנוהלת כמו מכבי".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×