תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

גרשון עם הצלחת: "אליפות מאוד חשובה למועדון"

גרשון: "זו האליפות הכי קשה שלי". דרק: "יש לנו 2 קפטנים - טל ואני". מזרחי: "הוספנו צלחת לסרוויס שלנו".

21/05/2009
ראשי · ארכיון כתבות · גרשון עם הצלחת: "אליפות מאוד חשובה למועדון"
גרשון עם הצלחת: "אליפות מאוד חשובה למועדון"

מכבי תל אביב שוב אלופת המדינה בכדורסל. אחרי שנה בדיוק, הצלחת שבה לארון בהיכל נוקיה אחרי שפיני גרשון וחניכיו גברו 72:85 על מכבי חיפה בגמר הפיינל פור.

"זו אליפות מאוד חשובה למועדון וגם לי אישית", אמר פיני גרשון מיד לאחר סיום המשחק, "לא רציתי להיכנס לרשימה של המאמנים שמפסידים אליפות במכבי ת"א ואעשה הכול כדי שדברים כאלו לא יקרו יותר. אנחנו מועדון מפואר, יש לנו אמצעים, נעשה את הטוב ביותר ושאף אחד לא ידבר כמו שדיברו השנה כי זה מה שנותן ביטחון ליריבות שלנו. זו האליפות הכי קשה שלי, אני לא יודע כמה יש לי אבל זו הכי קשה".

תמונה מצורפת

דריק שארפ, יחד עם בנו וכשדמעות בעיניו, אמר: "אני כל כך שמח, מה אני יכול להגיד? אני לא יכול לומר שום דבר. האנרגיה תמיד שם, זו האמונה של 'תמיד להישאר חיובי'. אתה לא צריך לעשות שום דבר, רק להמשיך להאמין".

על ההחלטה לקחת את טל להנפת הצלחת אמר: "לקחתי את טל כי הוא סגן הקפטן.יש לנו 2 קפטנים, מגיע לו להיות שם. עוד כמה זמן אהיה פה? אשאר כל עוד רגליי יצליחו לסחוב".

תמונה מצורפת

שמעון מזרחי התבדח ואמר: "הוספנו צלחת לסרוויס שלנו. עברנו שבועות וחודשים לא קלים, זו אליפות מאוד מתוקה ואין מאושר ממני. גם עלי עברה עונה קשה".


קרלוס ארויו, שנבחר למצטיין המשחק, אמר: "אין הרגשה יותר נהדרת מזו אחרי עונה עם כל כך הרבה עליות וירידות. זה פשוט מרגש. עברנו כל כך הרבה העונה, אני חייב לתת קרדיט לשחקנים, מאמנים התחלפו ושחקנים התחלפו ואנחנו נשארנו כקבוצה ונשארנו מפוקסים. הראינו אופי ומגיע לנו לחגוג בחדר הלבשה. יש לנו כבוד אחד לשני אנחנו אוהבים אחד את השני".

תמונה מצורפת

טל בורשטיין, שנתן למכבי דקות גדולות במשחק הגמר: "זה תמיד מרגש. שמעתי את הקהל שאמר לי תישאר זה ריגש אותי. לא יודע מה יהיה. תמיד יש סיכוי להכל".

תמונה מצורפת

ליאור אליהו: "תמיד אני ישן בצהרים לפני משחק, היום לא ישנתי. אין לי מילים להסביר כמה שהיינו בטירוף. החבר'ה מדהימים ואני מת על כולם. טל בורשטיין שחקן מדהים והביא כל כך הרבה תארים למכבי, זה לא פייר מה שאמרו עליו. אני לא יודע איפה אהיה בעונה הבאה. צריך להירגע יום או יומיים".

תמונה מצורפת

רביב לימונד: "בשבילי זה מאוד מיוחד, זו הפעם הראשונה וזה מדהים. אני נהנה מהרגע. עברנו עונה לא קלה ואני שמח שהסוף מתוק וכולם שמחים. הבאנו את האליפות הביתה".


מאמן חיפה, אבי אשכנזי, אמר בסיום: "זו אכזבה גדולה. יש תחושת פספוס וצביטה בלב. אחוזי העונשין שלנו היו רעים מאוד, אני מסתכל על חצי כוס מלאה ואני גאה בקבוצה, אני מעכל את הפספוס עכשיו. זו צביטה יותר גדולה מאשר השלשה של טולברט".

"לא חושב שזה עניין של לחץ, היתה עייפות, היה קשה. זו היתה עונה מופלאה של חבר'ה נהדרים, חוויה צרופה".

ג'ף רוזן
, הבעלים של חיפה, שיבח את השחקנים למרות ההפסד: "אני גאה בקבוצה שלי, מצדיע לשחקנים שלי ומקווה שנחזור לפה בעונה הבאה. אני אשאר במכבי חיפה ב-100%".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×