תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

סוף עונה במחלקת הנוער

מחלקת הנוער של מכבי "אלקטרה" ת"א ערכה אירוע סיכום עונה. באירוע לקחו חלק קבוצת הנוער, מכבי "טדי" ת"א, קבוצת הנערים וכל שאר קבוצות מחלקת הנוער. כמו כן נכחו באירוע יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי, והשחקנים גיא פניני ודריק שארפ (צילום: אודי ציטיאט).

23/05/2010
ראשי · נוער · סוף עונה במחלקת הנוער
סוף עונה במחלקת הנוער

מאת: דניאל נקסון

כל מחלקת הנוער של מכבי ת"א התכנסה בהדר יוסף לכבוד אירוע סיום העונה. האירוע השנה היה מיוחד מכיוון שבניגוד לשנים קודמות בהן השתתפה רק מחלקת הנוער, השנה לקחו חלק באירוע גם שחקני "העתיד הצהוב", בית הספר לכדורסל של מכבי ת"א (מגן חובה עד כיתה ה'). באירוע נכחו גם יו"ר הקבוצה שמעון מזרחי, קפטן הקבוצה דריק שארפ והשחקן גיא פניני.

לאחר חלק הנאומים החלו תחרויות. שון לבנובסקי ואוראל לב מקבוצת הנוער מכבי "טדי" ת"א הראו כמה הטבעות מרהיבות. בנוסף, חולקו פרסים למצטייני העונה של מחלקת הנוער וכן גביעים לקבוצת הנוער של המועדון ולשחקנים שסיימו את דרכם במחלקת הנוער ויתקדמו שנה הבאה להמשך הקריירה בכדורסל או לצבא.

יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי אמר: "אני חושב שמי שנכנס כאן לאולם בהדר יוסף, ראה אולם גדוש שלא נשארו בו מקומות ישיבה, מגרש חניה מפוצץ. הלב מתמלא בגאווה רבה. מחלקת הנוער הזו שאנחנו מקדישים לה הרבה מאוד משאבים, תרתי משמע, מוכיחה את עצמה, מגדלת לנו שחקנים, גם לנו וגם לקבוצות אחרות. אשרי האגודה שזכתה שיש לה מחלקת נוער כזאת".

אריק זמייטיס, מאמן קבוצת הנוער מכבי "טדי" ת"א: "השנה ארגנו אירוע גדול מאוד שכלל גם את בית הספר לכדורסל, הגיעו לפה מעל אלף איש. אמרנו תודה למאמנים שעברו פה במסירות, הודנו לאלי כץ על העבודה שלו, יו"ר האגודה, מר שמעון מזרחי נשא דברים. אירוע מסכם, אירוע כיפי מאוד".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×