תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

פיני גרשון ועודד קטש יפגשו בגמר אליפות צה"ל

מאמן מכבי אלקטרה תל אביב, פיני גרשון, ושחקני העבר עודד קטש וגור שלף, ייפגשו בגמר אליפות צה"ל בכדורסל וישתתפו במשחק ראווה.

31/05/2010
ראשי · חדשות · פיני גרשון ועודד קטש יפגשו בגמר אליפות צה"ל
פיני גרשון ועודד קטש יפגשו בגמר אליפות צה"ל

אחרי 8 שנים של הפסקה, אליפות צה"ל בכדורסל חוזרת ומנהלת ליגת העל נותנת חסות לאירוע.

בימים אלו החל במכון וינגייט שלב המוקדמות בהשתתפות 12 קבוצות חיילים ו-8 קבוצות חיילות ומשחקי הגמר יתקיימו ביום רביעי ה-9.6 בבית מכבי בראשון לציון. לאור בקשתם של מארגני האירוע רס"ן גיל המבר וסרן שירן גרציאני, הסכימה מנהלת הליגה לתת חסות לאירוע, יחד עם קרן לב"י.

בשעה 15:00 יתקיים גמר החיילות, בשעה 18:00 גמר החיילים ובניהם בשעה 17:00 משחק ראווה חגיגי מיוחד בין קבוצת המפקדים הבכירים של צה"ל, בכיכובו של הרמטכ"ל רב אלוף גבי אשכנזי יחד עם אלופי צה"ל, נגד נבחרת ישראל לדורותיה.

פיני גרשון, מאמנה של מכבי ת"א, יאמן את נבחרת המטכ"ל, בעוד את נבחרת ישראל לדורותיה יאמן אפי בירנבוים מאמן מכבי ראשל"צ. עד כה הבטיחו את השתתפותם בנבחרת השחקנים הבאים: מיקי ברקוביץ, מוטי ארואסטי, מוטי דניאל, דורון שפר, עודד קטש, גור שלף, עידו קוז'יקרו, שמעון אמסלם, ליאור ארדיטי, ארז חזן, עמוס פרישמן, דורון ג'מצ'י ואלישי כדיר. את הנבחרת ינהל עמית גל מנהלה של גלבוע\גליל אלופת ליגת העל הטרייה.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×